wmaraci reklam

İphone 4s Batarya Değişimi Sonrası Lütfen YARDIM!!!

2 Mesajlar 894 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilalklc bilalklc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis, İnte
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 92 / 70
  • Ticaret 13, (%100)
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkeze iyi akşamlar ve iyi forumlar iyi vakitler dilerim.

iphone 4s aldım ve 7.X.X sürümden güncelleyerek 9.3.5 sürümüne yükselttim sonra aşırı derecede şarj yediğini görmeye başlayınca arkadaşın aklına uyarak git batarya al dedi kendi 4s çıkarttı şunları çıkarıyorsun dedi bunları dedi aklıma girdi batarya ölüymüş doğru evet çıkardım yeni aldığım bataryayı taktım daha sonra şarja taktım sürekli yanıp yanıp sönmeye başladı apple simgesi sonra tekrar söktüm bir daha taktım ve açıldı sonra baktım şarja takıyorum bunu yükselmiyor hiç dolum yapıyor ama göstermiyor kendini resetliyor resetliyip açıyor sürekli şarjda iken ve sürekli dolum pil yüzdesi değişiyor diyelim ki %90 oldu dimi alıyorum %90 dan aşşağı inmiyor ve artık çıldıracam arkadaşlar yeni aldım bataryayı götürdüm adam çıkardı ben takaydım hesabına felan girdi ve söktü koparmışın burasını dedi iphonedeki giriş yerinin dibindeki filimden biraz kesik oluşmuş tamam dedim mal gibi attım çöpe eskiyi takıyım dedim baktım yine aynı problemi eski bataryasınındada yaşamaya başladım artık ne yapacağımı şaşırdım beynim yandı arkadaşlar gerçekten şimdi şarj entegresi yanmış olabilirmi diyecem hiç şarj almaz ben bunu hiç anlamadım iyice beynim yandı lütfen bana yardım edin eğer konuyu yanlış yere açtıysam yöneticilerden özür dilerim burayı uygun gördüm gerekirse konuyu taşırlarsa sevinirim herkeze tekrardan iyi forumlar arkadaşlar :(

wmaraci
reklam

Rockun Rockun WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek biyolog
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
hocam iphone 4s lerde batarya değiştirmek hiç bir işe yaramıyor aynı hatayı bende yaptım ve şarj problemim çözmedi ama benim öyle bi hatam olmadı. Bataryayı değiştirirken içinde çok ufak iletkenlik parçalar var onlara bir bakın. benim de değişimde sessiz mod düğmesi gitti. Yazılımla ilgili sıkıntı olmuş olabilir ama emin değilim. Bi tavsiye iphonun yazılımını bi düşürmeyi dene çözüm olacağını zannetmiyorum ama tek yapmadığın bu kalmış. iphoneda batarya değiştirmek pişmanlıktır malesef geçmiş olsun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al