wmaraci reklam

İphone 5 wifi menzili

6 Mesajlar 1.004 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

taskirancemal taskirancemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar merhaba. iPhone kullanıcıları yada telefonla haşır neşir olanlara bir sorum olacak. iPhone 5im var fakat WiFi de bir sıkıntı var. 3 metredeki modeme sinyali yetmiyor. iPhone 4 ile 2 kat aşağıdan bağlandığım WiFi ağına şimdi yan odadan bağlanmıyorum. Mode çok yakın olmam gerekiyor. Ayrıca sadece bende değil gittiğim çoğu yerin ağına bağlanmıyorum. Bir nevi menzil yetmiyor. Arkadaşla yanana telefonların wifisini açınca ben de 2 tane onda 20 tane WiFi ağı görünüyor. Sorum şu. Bu olay donanımsal mı yoksa yazılımsal mı? Çözülebilir bir şey mi?

Youtube Kanalım http://youtube.com/c/cemaltaskiran
wmaraci
reklam

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
Bence bir Apple'ı ara onlar gerekli bilgiyi verebilirler.

MugenRR MugenRR Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 61 / 16
  • Ticaret 8, (%100)
Garantisi varsa Apple teknik servisine götür. Donanımsalsa büyük ihtimal yenisini verirler.

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
Bu sorunu ilk iPhone 5 aldığımda ben de yaşamıştım. Hele ki ben cihazı ilk çıktığı zamanlarda almıştım, git 2000 lira para ver 250 liralık telefon Wi-Fi'ye girsin sen gireme. Baya delirtmişti sonradan iOS güncellemesiyle düzelecek denildi yine de düzelmedi. Bir süre sonra artık ben o cihazı öyle kabullendim. Arkadaşımda da iP5 vardı onda da durum aynıydı. Sorunun neden kaynaklandığına gelecek olursak sorun tamamen yazılımsal.

Apple, cihazın kapsama mesafesinden fazla dışarıda kalan Wi-Fi ağlarını yok saymaya bayılıyor. Ne zaman ki ben de iPhone 5'ime Jb yapıp Wi-Fi aracı yüklemiştim ondan sonra bağlanamadığım tüm ağlara çatır çatır bağlanır hale gelmiştim. Umarım yardımcı olmuştur.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

taskirancemal taskirancemal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fotoğrafçılık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 123 / 60
  • Ticaret 1, (%100)
parayı verip yaptırdık arkadaşlar. teşekkürler.

Youtube Kanalım http://youtube.com/c/cemaltaskiran

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Ben sorunun donanımsal olduğunu düşünüyorum. 2 yıl evvel iPhone 5 kullanıyordum ve Wifi ile hiçbir sorun yaşamadım. Diğer mobil aygıtların bağlandığı mesafelerden bağlantı yapabiliyordum bende. Şimdilerde hayranı olduğum 4s kullanıyorum yine bir problem yaşamadım. En yakın dostlarımdan bir tanesi iPhone 5 kullanıcısı ve herhangi bir şikayetine tanık olmadım. Sorunun donanımsal bence, teknik servise gönderirsen mutlaka çözüm üreteceklerdir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al