wmaraci reklam

iPhone 5s Türkçe Video İnceleme

7 Mesajlar 1.945 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

G3M1N1 G3M1N1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknoloji basını
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar,

Apple'ın en güncel akıllı telefonu olan iPhone 5s'i inceledik. Aşağıdan izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı kesinlikle bekliyoruz :) İyi seyirler.

EnesveBlogu

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)
Telefon çöp, video güzel. Donanımhaber'e alternatif içerikler olması güzel.

Başarılar dilerim.
G3M1N1

kişi bu mesajı beğendi.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Anlatımınızı uslubunuzu çok beğendim. Başarılarınızın devamını diliyorum Can Bey.
G3M1N1

kişi bu mesajı beğendi.

weBurak weBurak Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 39 / 34
  • Ticaret 2, (%100)

Adobewordpress adlı üyeden alıntı

Telefon çöp, video güzel. Donanımhaber'e alternatif içerikler olması güzel.

Başarılar dilerim.

Telefon çöp mü ? Ehehehehehe.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Adobewordpress Adobewordpress WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad V** Ö**
  • Mesajlar 677
  • Beğeniler 58 / 418
  • Ticaret 1, (%100)

weBurak adlı üyeden alıntı

Telefon çöp mü ? Ehehehehehe.

Tasarımı 4'e göre daha kötü. Ayrıca renklerini de beğenmemiştim. Ek olarak pil ömrü konusunda yine iyi bir performans sunmuyor. Fiyatı ise çok yüksek. Üzerinde sırf Apple amblemi olduğu için almaya da niyetim yok. Bütün bunlar benim fikrim sen ne kadar saygı duyarmıyorsanda.

adobewordpress.com ~ “güncel tasarım okulu”

EnesveBlogu EnesveBlogu Eyi olur zaar.. Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 30 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Kaç zamandır videolarına yorum yapıcam ama bir türlü fırsatım olmadı. Öncelikle kendi çabalarınla ve kendi ekipmanlarınla tek kişi olarak bence mükemmel videolar yapıyorsun can kardeşim seni tebrik ediyorum bunun için. Tahmin ediyorum ki ortamın ışığı bir dslr kamera bunun sonrasında bu videoyu montaj ve render'lamak gerçekten büyük emek istiyor. Bu konularda hiçbir bilgim yok biraz araştırma sonucunda tahminlerimi yazıyorum inan ki :) Şu 10 dakikalık video kısa gibi geliyor ama ben ne kadar zahmetli ve değerli 10 dakika olduğunu tahmin edebiliyorum.

Konuya gelecek olursak sana tamamen katılıyorum can kardeşim. Bende iphone 5 kullanıcısıyım ve 5s'e para vermek mantıklı değil. Birkaç özellik dışında her şey aynı. Genel kullanımda çok hissettirmez. Ben sadece iphone 5'lerin artık üretilmeyecek olması nedeniyle yeni gelecek iphone 6'dan bir ay önce felan elden çıkararak daha büyük ekranlı iphone'u sabırsızlıkla bekliyor olacağım inşaAllah :) Bu arada karşılaştırma vidosunu da merakla bekliyor, başarılarının devamını diliyorum kardeşim..
G3M1N1

kişi bu mesajı beğendi.

G3M1N1 G3M1N1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Teknoloji basını
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 57 / 29
  • Ticaret 3, (%100)

Enes ve Blogu adlı üyeden alıntı

Kaç zamandır videolarına yorum yapıcam ama bir türlü fırsatım olmadı. Öncelikle kendi çabalarınla ve kendi ekipmanlarınla tek kişi olarak bence mükemmel videolar yapıyorsun can kardeşim seni tebrik ediyorum bunun için. Tahmin ediyorum ki ortamın ışığı bir dslr kamera bunun sonrasında bu videoyu montaj ve render'lamak gerçekten büyük emek istiyor. Bu konularda hiçbir bilgim yok biraz araştırma sonucunda tahminlerimi yazıyorum inan ki :) Şu 10 dakikalık video kısa gibi geliyor ama ben ne kadar zahmetli ve değerli 10 dakika olduğunu tahmin edebiliyorum.

Konuya gelecek olursak sana tamamen katılıyorum can kardeşim. Bende iphone 5 kullanıcısıyım ve 5s'e para vermek mantıklı değil. Birkaç özellik dışında her şey aynı. Genel kullanımda çok hissettirmez. Ben sadece iphone 5'lerin artık üretilmeyecek olması nedeniyle yeni gelecek iphone 6'dan bir ay önce felan elden çıkararak daha büyük ekranlı iphone'u sabırsızlıkla bekliyor olacağım inşaAllah :) Bu arada karşılaştırma vidosunu da merakla bekliyor, başarılarının devamını diliyorum kardeşim..

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :) Yarın iPhone 5s ve iPhone 5 karşılaştırma videosu yayına girecek :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al