wmaraci reklam

iPhone 6 Çalışırken Görüntülendi

13 Mesajlar 2.544 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Batarya Batarya SEO & Wordpress Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 317 / 317
  • Ticaret 122, (%99)
Duyurulması ile beraber telefon dünyasını kasıp kavuran iPhone 6 bildiğimiz gibi 9 Eylül 2014 tarihinde resmi olarak tanıtılacak. Fakat tanıtımdan önce medyaya iPhone 6’nın çalışır durumdaki videosu sızdırıldı. Bu video ile iPhone 6 ‘nın işletim sistemini ve menüsünü rahatlıkla görebiliyoruz.

iPhone 6’nın 4.7″ ve 5.7″ ‘lik iki seçenek ile çıkacağını biliyoruz. Çalışır durumdaki bu videodaki iPhone 6 ise 4.7″. Apple ‘ın 9 Eylül 2014 tarihinde etkinlikte tanıtılacak olan iPhone 6 hakkında bir çok dedikodu çıkmıştı. Fakat bu dedikoduların asılsız olduğunu aşşağıdaki videoya bakarak görebilirsiniz.

Yukarıdaki videoda gördüğünüz gibi iPhone 6 ‘nın her şeyi tamamlanmış. Sadece resmi olarak tanıtımından sonra piyasaya sürülmesini bekleyeceğiz. iPhone 6 ‘yı satın almayı düşünen arkadaşlar malesef bi 15 – 20 gün daha bekleyecekler :)

Kaynak : iPhone 6 Çalışırken Görüntülendi

wmaraci
reklam

bloggerim bloggerim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Apple hava takıntısı olmayan insanlar olmasa şimdiye batmıştı. Batmayı da hak ediyor. Eski Iphone yok artık
ismailaksoy Fear

kişi bu mesajı beğendi.

ismailaksoy ismailaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 83 / 33
  • Ticaret 28, (%93)

bloggerim adlı üyeden alıntı

Apple hava takıntısı olmayan insanlar olmasa şimdiye batmıştı. Batmayı da hak ediyor. Eski Iphone yok artık

Evet çoğu hava için kullanıyor.Ama iphone gerçekten hızlı bi arayüzü var.Uygulamalar arası geçiş falan oldukça güzel.Birde yılda 50 tane telefon çıkarıp diğer telefonlarının değerini düşürmüyor.
Walkvery oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

ShadowOfGod adlı üyeden alıntı

Evet çoğu hava için kullanıyor.Ama iphone gerçekten hızlı bi arayüzü var.Uygulamalar arası geçiş falan oldukça güzel.Birde yılda 50 tane telefon çıkarıp diğer telefonlarının değerini düşürmüyor.

Hocam artık Iphone yenilikçi değil. Sevmediğimiz samsung bile note serisiyle fark yaratıyor. Iphone 5 den beri ben yenilik göremedim.Windows Phone 8 den 8.1 le ne kadar fark yarattı. Goya apple güncelleme çıkarı 7 den 8 e bi şey yok :)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Hocam artık Iphone yenilikçi değil. Sevmediğimiz samsung bile note serisiyle fark yaratıyor. Iphone 5 den beri ben yenilik göremedim.Windows Phone 8 den 8.1 le ne kadar fark yarattı. Goya apple güncelleme çıkarı 7 den 8 e bi bok yok :)

Hocam ilk önce şu konuşmanıza bir dikkat edin isterseniz, iphone'un güncellemeleri yavaş ama iyi gelir. 4S'e bile ios8 kuruluyorken hangi android telefona 5 sene sonra yeni çıkan androidi yükleyebiliyorsunuz ki ?

Birde dikkatimi çekti iphone 6'nın çakmasına benziyor.

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

Ferdi Şahin adlı üyeden alıntı

Hocam ilk önce şu konuşmanıza bir dikkat edin isterseniz, iphone'un güncellemeleri yavaş ama iyi gelir. 4S'e bile ios8 kuruluyorken hangi android telefona 5 sene sonra yeni çıkan androidi yükleyebiliyorsunuz ki ?

Birde dikkatimi çekti iphone 6'nın çakmasına benziyor.

Ben android üzerinden değerlendirme yapmadım zaten ki android (nexus serisi) her güncellemesinde stabilleşirken, Apple'da tam tersi oluyor. Uzun zamanlı güncelleme olarak Windows Phone'u unutmamak gerek.

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

Ben android üzerinden değerlendirme yapmadım zaten ki android (nexus serisi) her güncellemesinde stabilleşirken, Apple'da tam tersi oluyor. Uzun zamanlı güncelleme olarak Windows Phone'u unutmamak gerek.

Hocam nexus 5 kullanıyorum bundan 1 önceki güncellemede telefon kafayı yemişti sonraki güncellemeyle biraz toparladılar.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
tanıtıma 1 gün kala yine sızdırılma haberi :)

.

• Üyelik 10.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 101 / 62
  • Ticaret 3, (%100)

xrople adlı üyeden alıntı

Hocam nexus 5 kullanıyorum bundan 1 önceki güncellemede telefon kafayı yemişti sonraki güncellemeyle biraz toparladılar.

Android 4.4.3 deneme sürümünü yüklediniz mi hocam? Bence tam olmuş denecek güncelleme. Görsellik, kullanışlılık ve stabilliğe tam önem vermiş Google. Tabii ben google taraftarı değilim. Windows Phone daha iyi geliyor fakat, bu satış stratejisini değiştirmesi gerek apple'ın.

xrople xrople Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 107 / 61
  • Ticaret 1, (%100)

Android 4.4.3 deneme sürümünü yüklediniz mi hocam? Bence tam olmuş denecek güncelleme. Görsellik, kullanışlılık ve stabilliğe tam önem vermiş Google. Tabii ben google taraftarı değilim. Windows Phone daha iyi geliyor fakat, bu satış stratejisini değiştirmesi gerek apple'ın.

Benimde kimseyi aşağıladığım yada yücelttiğim yok hocam :) , yanlış anlaşılmasın androidin son güncellemesinden 1 önceki güncellemesi tamamen berbat yapmıştı telefonu son güncellemeyle toparladı telefon.
bloggerim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al