wmaraci reklam

İphone İos Kullanıcı arkadaşlar Yardım

3 Mesajlar 739 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dangerkan dangerkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seramik
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 101 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merabalar arkadaşlar benim almanyada yaşıyan kuzenim var ve o iphone kullanoyor ve Apple store hediye karti alıp ona kodunu yollarsam Orda kullana bilirmimi lütfen bilenler bilgi versin Şimdiden teşekkürler

Ne olursan Ol Önce İnsan ol Tüm Doğru yolu bulursun
wmaraci
reklam

wdrleo wdrleo Back-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Full-stack Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 39 / 81
  • Ticaret 14, (%100)
App Store'a girdiğiniz zaman hediye gönder dediğinizde bir not var "İtunes hediyesi sadece Türkiye mağazasında kullanılabilir" yani bu demek oluyor ki kartı kendi hesabınıza yükleyip kuzeninizin hesabına aktaramazsınız. Aktarsanızda sadece Türkiye'de kullanabilir.

Peki, ben gift card'ı alsam, kesilen fişteki kodu kuzenime göndersem o hesabına yüklese olur mu?
Hayır, efendim maalesef olmuyor. Nereden mi biliyorum, o gift cardların caf caflı ambalajının arkasında hüküm ve koşullar başlığı altında ilk satırda aynen şöyle bir madde var;

"Yalnızca Türkiye iTunes Store'da geçerlidir."

Mağazasını Türkiye olarak ayarlarsa ne tür bir değişiklik olur, işe yarar mı bilmiyorum :) denemek gerek. Ayrıca işe yarasa bile sadece Türkiye sunucularındaki uygulamalar için kullanabilecek o parayı

İyi günler dilerim :)

dangerkan dangerkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seramik
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 188
  • Beğeniler 101 / 9
  • Ticaret 0, (%0)

wdrleo adlı üyeden alıntı

App Store'a girdiğiniz zaman hediye gönder dediğinizde bir not var "İtunes hediyesi sadece Türkiye mağazasında kullanılabilir" yani bu demek oluyor ki kartı kendi hesabınıza yükleyip kuzeninizin hesabına aktaramazsınız. Aktarsanızda sadece Türkiye'de kullanabilir.

Peki, ben gift card'ı alsam, kesilen fişteki kodu kuzenime göndersem o hesabına yüklese olur mu?
Hayır, efendim maalesef olmuyor. Nereden mi biliyorum, o gift cardların caf caflı ambalajının arkasında hüküm ve koşullar başlığı altında ilk satırda aynen şöyle bir madde var;

Mağazasını Türkiye olarak ayarlarsa ne tür bir değişiklik olur, işe yarar mı bilmiyorum :) denemek gerek. Ayrıca işe yarasa bile sadece Türkiye sunucularındaki uygulamalar için kullanabilecek o parayı

Eyvallah teşekür ederim Engin bilgilerin için

Ek Olarak:

wdrleo adlı üyeden alıntı

Kardeşim peki Android için googleplay karti varmı varsada nerden satın alınabilir

Ne olursan Ol Önce İnsan ol Tüm Doğru yolu bulursun
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al