wmaraci reklam

iPhone Serileri Arasında En İyisi Hangisi?

13 Mesajlar 3.204 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yalcnuygur yalcnuygur Girişimci Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mekanik Bakımcı
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 57 / 75
  • Ticaret 26, (%100)
SertacYANIK yok hocam bence anlayana çok mantıklı bir cümle olmuş. Malum iphone alıyorsun diye zengin olmuyorsun bir oyuna veya uygulamaya 10 20 TL ödeyemem kimse kusura bakmasın çoğunlukla ondan ücretsiz ne oyun ne uygulama varsa para yoksa para (!) ve şunu eklemek isterim mesela googleplay da popüler uygulamalar 500e kadar gidiyor appstore de 50de son buluyor. müzik player a hiç girmek istemiyorum o kadar saçma ki androidteki poweramp ı hiç bir şeye değişmem.

Ek Olarak: Sansung'un atağını bekliyorum güzel bir telefon çıkarsın zararına hemen satıcam. Ama ben sevemedim diye sizin sevemeyeceğiniz anlamına gelmez en iyisi turkcell, vatan vb yerlere giderek kendiniz deneyerek almanız.

wmaraci
reklam

FatalRhymeR FatalRhymeR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 457
  • Beğeniler 140 / 77
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam diğer iphone serilerini kullanmadım fakat geçen vodafone faturalı hattım ile iphone 6s aldım şuana kadar birçok marka kullandım böyle kaliteli şık telefon kullanmadım. Touch Id olması beni ayrıca cezbetti, telefonu cebinizden çıkarırken zaten touch id'nin hızı ve stabilizasyonu sayesinde açık şekilde alıyorsun eline.

Ziya Ziya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 104
  • Beğeniler 25 / 11
  • Ticaret 6, (%100)
6 serisi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al