Merhaba arkadaşlar; virüs ülkemizde yayılınca, işimden ayrılmak zorunda kalınca ve sınavım da ertelenince ben de tekrar makale, editörlük, sosyal medya danışmanlığı işlerime geri döndüm. Yalnız forumda bazı arkadaşlarla daha iş yaparken sınavım yine öne çekildi. Mecbur tekrar derslerime yoğunlaştım. Bu süreçte ailevi olarak da problemler yaşadım, ailemden korona virüs vakası çıktı. Akrabam hayatını kaybetti. Ondan önce de boşanmış ve kızıyla birlikte bizimle olan ablam akciğer kanserine yakalandı. Ama kardeşlerim de önerim hiçbir zaman hayatta mücadeleden vazgeçmemek. Sınava 4 gün kalmış durumda, herhangi bir aksilik ve olağanüstülük çıkmaması durumunda sınavım iyi geçecek; güveniyorum kendime.

Şimdi kısmet olursa üniversiteye gideceğim zaman aileme yardımcı olmak adına ve kendi geçimimi sağlamak adına yeniden hizmet veriyorum. Referansım bir çok konuda vardır, yazıları da atarım; birebir isterseniz görüştürürüm eğer olumsuz bir şey derslerse zaten takdir tekrar sizin. Sınavdan sonra yardımcı olabileceğim başta MAKALE YAZARLIĞI, SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI (Sayfanızı günlük paylaşımla aktif tutarım, raporlar hazırlarım, reklam çalışması yaparım.) ve editörlük hizmeti verebilirim. Önce işinizi hallediyorum, size sunuyorum prensip gereği. Eğer sürekli yardımcı olabileceğim ya da anlık makale ihtiyacınız olursa sizlere yardım etmek isterim. Sevgiyle kalın…

Not: Anlatmamın sebebi lütfen yanlış anlamayın bunları uzun zamandır niye iş yapmıyorsun diyen arkadaşlar için, iş ile ilgili problem olmadığını belirtmek için