Neden Biz ?

Müşteri kavramının, değişen çağın pazarlama araçlarının ve işletme davranışlarının merkezinde olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunun için yatırımlarımızın büyük kısmını, yine insan kaynağına yaptığımız yatırımlar oluşturur.

Mutlak müşteri memnuniyeti kavramı, bizim için çok önemlidir. Sizi memnun etmenin yolunun müşterilerinizin memnuniyeti olduğunu çok iyi biliriz. Amacımız, müşterilerle olan ilişkileri geliştirmek, müşterinin tutum ve davranışlarını doğru anlamak, istek ve ihtiyaçlarına tam cevap verebilmek, müşteri coşkusunu ve bağlılığını çalıştığımız kurumlarla paylaşabilmektir. Müşteri sadakati oluşturacak kreatif fikirlerimizle daha mutlu müşteri profili oluştururuz.

Kurumları iş ortağımız gibi görür, yürüttüğümüz çalışmaları projelendirerek, kurumların tüm tanıtım ve pazarlama ihtiyaçlarını karşılayacak hizmetler üretiriz. Yazılım ekibimiz tarafından projelendirilen çalışmalarla, ürün ve hizmetlerinizin web mecrada doğru yansıtılarak kuruma özel kreatif çalışmalar yapılırken, arama motorlarında kurumu hep rakiplerinden bir adım önde tutabilecek alternatif hizmetler üretiriz.

Kurumların tanıtım ve pazarlama gereksinimlerinin en önemli ayaklarını oluşturan, uzman tasarımcılarımız ile oluşturulan kurumsal kimlik çalışmaları, prodüksiyon altyapımızla oluşturacağımız, kurumsal tanıtım filmleri, kreatif yazılım ekibimiz aracılığıyle, kurumsal web hizmetleri ve pazarlama alternatiflerinizi, tek bir toplantıyla çözebileceğiniz profesyonel bir platform olarak hizmet almak istemez misiniz?

Branşlarında uzman kadromuzla, her projenin gereksinimini karşılayabilecek teknolojik ekipmanlarımızla; ihtiyaç ve taleplerinize zamanında ve doğru çözümler üreterek, rakiplerinizin sürekli bir adım önünde olmasını sağlayacak kreatif Prodüksiyon çözümlerimizle, kurumunuza uzun vadeli fayda yaratabileceğini düşündüğümüz iş ortaklığı teklifinde bulunuyoruz.

İletişim için: bnymnckr@gmail.com
Veya: Wmaracı PM.