wmaraci reklam

Aylık Maaş Üzeri Dürüst Kişiler İle Çalışmak İstiyorum SEO/MAKALE/SİTE KURULUM/ Tüm Bilgilere Sahibim

3 Mesajlar 601 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

korkmazmurat73 korkmazmurat73 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 16 / 9
  • Ticaret 3, (%33)
Merhabalar, öncelik ile dürüst ve güven içinde aylık maaş üzerinden çalışma yapacağım kişiler arıyorum. SEO işi yapmaktayım normalde. Ancak sorun yaşamayacağım, sürekli işleri ile ilgileneceğim, makalesinden SEO işlerine kadar, site kurulumundan site sorunlarına ve ihtiyaçlarına kadar, sosyal medya desteğine kadar, kısacası her türlü sitesi ve siteleri ile ilgilenecek sağlam çalışan birisini aramakta olanlar var ise görüşmek isterim.

Belirleyeceğimiz ve anlaştığımız maaş üzerinden sürekli olarak çalışabiliriz. Sektör olarak fark etmiyor, bu güne kadar her türlü sektörde çalışmalar yaptım. Bir çok sektörde bilgim geniştir. Lütfen ciddi olanlar ve dürüst bir çalışma arkadaşı arayanlar yazsın detaylı bir şekilde görüşelim. Örneğin 10 siteniz var ve bu sitenin tüm içerikleri ile ilgilenilmesi gerekiyor, bu sitenin SEO konusunda yapılması gerekenlerden faydalanması gerekiyor, sitenizin sosyal medya yada her hangi üyeye ihtiyacı var, hepsini düzgün bir şekilde halledebilirim. Önemli olan dürüstlük ve güven, belirttiğim gibi güven olacak ve aylık belirli bir maaş üzerinden yükünüzü hafifletecek bir kişi olarak tekliflerinizi beklemekteyim.

Whatsapp: 05412540427

wmaraci
reklam

hostbac hostbac WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Hostingci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba iş arayışınız devam ediyor mu
korkmazmurat73

kişi bu mesajı beğendi.

0850 840 5766 info@hostbac.com https://hostbac.com    

korkmazmurat73 korkmazmurat73 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 16 / 9
  • Ticaret 3, (%33)

hostbac adlı üyeden alıntı

Merhaba iş arayışınız devam ediyor mu

Pm gönderdim hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al