Blogunuzun istatistiklerine baktınız mı ?

Eğer çoğu chrome'dan geliyorsa ziyaretçilerinize chrome eklentisi sunarak daha fazla haberdar olmalarını sağlamak istemez misiniz ?

İşte bu konuda size uygun fiyatlı olarak chrome eklentisi hazırlıyıp sunuyorum.

Eklenti özellikleri...

1- Chrome sağ üstte ikon yer alır.
2- İkon üzerinde okunmamaış yazı adeti gösterilir.
3- Üzerine tıklandığında pencere açılır ve yazılar listelenir.
4- Okundu işaretlemesi yapılabilir. Tümünü okunmuş olarak işaretle denilebilir.
5- Masaüstü bildirisi yapılır.
6- Ayarlar bölümünden istenilirse masaüstü bildirisi kapatabilir.
7- Temiz yeni nesil tasarımla sunulur. Görsellik benim için önemlidir.
8- İstemediğiniz kategoriler görüntülenmesi engellenir.

Yukarıda görmüş olduğunuz eklenti özellikleri içinde eklentiniz hazırlamaktayım.

Demosu...

Fiyatlandırmalar...

Önemli Hususlar...

1- Tabloda olmayan ama sizin istediğiniz özellik varsa ona göre paket yapılabilir ama mevcut özellikler fiyattan düşmesi için çıkarılmaz.
2- Chrome eklenti sadece blog içindir.
3- Eklentinin düzgün çalışması için şifresiz bir dosya tema klasörünüze ve resimlerinizin rss'ye eklenmesi içinde bir adet wordpress eklentisini kurmanız gerekmektedir.
4- Wordpress altyapısına uygun hazırlanmış olup diğer altyapılar incelenip olumlu olumsuz dönüş yapılacaktır.
5- Logoları ben ya da başka arkadaşım profesyonel olarak hazırlamaktadır.
6- Eklentisi hazırlanan sitelerin içerikleri incelenip yapılır. Eğer kendim yayınlayacaksam site içeriğinden uygunsuz değişim olursa (cinsellik, hakaret vs.) uyarıp eklentiyi kaldıracağım. Para iadesi yapılmaz. Ancak kaynak koda erişimli paket ödemesi yapılarak satın alan müşteriye iade edilir.
7- Eklenti tanıtımı: kendi sitemde tanıtımdır. Kalitesini siteyi görünce anlarsınız. Site linki olmadan sadece eklenti adresine link vererek tanıtılır. Sosyal medya hesaplarımda tanıtım aynı şekilde yapılır.
8- İlk 2 pakette gönderimi bizzat kendi hesabımdan yaparım diğer hesaplarda isterseniz kendini yapabilirsiniz. İlk 2 hesapta kodlar paylaşılmaz.
9- Eklenti yapılırken hem kendi hem de müşteri çıkarlarına uygun hareket edilir ve kimsenin kalbi kırılmadan, helal şekilde çalışmak esastır.

[B]Canlı demo adresi pm ile isteyebilirsiniz.[/B]