wmaraci reklam
lidertakipci

Kurumsal Medya Ajansına Satış Ortağı/Müdür Alınacaktır.

2 Mesajlar 398 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

TURKOMEDYA TURKOMEDYA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek vBulletin Uzmanı / Seo Danışma
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 10
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Bu yıl ocak ayında hizmete girmiş, ancak bazı özel meselelerimden dolayı ilgilenemediğim bir Şirketim var. Hizmetlerimiz geniş, birçok kurumsal firmayı memnun eden, işleyişi iyi olan bir firmayız. 2 Aydır bir arkadaşımız ile bu şekilde çalışıyorduk ancak arkadaşımız şehir değişikliği yaptığı için aramızdan ayrıldı. Aylık kazancı ortalama 3-4.000 TL'ye tekabul ediyordu.

Turko Medya; İstanbul'da web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya hizmetleri, seo, Toplu sms, Sanal Santral, Hosting vb. Kurumsal medya işleri yapan bir şirkettir. Kurumsal firmalar keşfedip ziyarete giden, Turko Medya şirketinin bir parçası/müdürü olarak hizmetlerimizi anlatıp iş bağlamaya çalışan bir konumu olacaktır. Özel sebeplerimden dolayı şu an şirketi büyütmek için bir adım atmıyorum. Özel sebepleri ilgilenen arkadaşlar ile paylaşacağım. Ancak en geç 1 yıl içerisinde şirketi büyütmeyi planlıyorum. Böyle bir durumda Maaş usulüne geçilip şirkete Genel Müdür alınacaktır.
Bu şekilde çalışmaya başlayan arkadaş ile karşılıklı memnuniyet durumu oluşması neticesinde bu pozisyon için değerlendirilecektir. Bu işte sadece buraya bağlı olmanız gerekmez. Ek iş olarak düşünebilirsiniz. Dilerseniz sitemizi inceleyebilir, başvuru için siteden ulaşabilirsiniz.

Not: Şirketimiz marka tescili olan, vergi levhalı, faturalı hizmet veren resmi bir kuruluştur.
İlgilenecek arkadaşlara kartvizit tarafımızdan basılacaktır. Alım yapacağımız sayı;

Satış Pazarlama Müdürü: 1
Satış Pazarlama Temsilcisi: 3

www.turkomedya.com.tr

wmaraci
reklam

Kaanbeyiniz Kaanbeyiniz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Php Developer
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 8 / 16
  • Ticaret 6, (%100)
Telefon numaranizi iletebilir misiniz?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al