freelance iş ilanları

Manuel Spam İşleminden Kurtulmak İster Misiniz?

3 Mesajlar 1.050 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

tiryaki tiryaki Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi Çapında Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 12
  • Ticaret 8, (%100)
Son zamanlarda Webmaster Tools üzerinden gelen “Sitenize doğal olmayan bağlantılar” başlıklı ceza bildirimleri ve ardından anlık hit/gelir düşüşü yaşanan site sayıları gün geçtikçe artmaktadır.

Yaptığınız/yaptırdığınız SEO çalışmaları veya rakiplerinizin sizin sitenize karşı yaptığı Anti SEO çalışmaları nedeniyle Google Manuel İşlemler’e takılmış olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak ve eski sıranıza olabildiğince hızlı kavuşmak veya yeniden spam işlemine takılmamak için kendinize danışman/yardımcı arıyorsanız siteniz için gerekli çalışmaları yapabiliriz.

Belirtmek istediğimiz ekstra bilgiler;

1. İşlemler sırasında site dosyalarınıza erişebileceğimiz geçici FTP kullanıcı adı ve şifresini bize iletmeniz gerekmektedir. (Güven problemi yaşıyorsanız site yedeğinizi işlemlerden önce almanız rica olunur.)

2. Manuel spam işleminin iptali için sitenize gelen yapay ve doğal olmayan tüm bağlantıların iptali söz konusu olabilir.

3. Sonuç süreci 7-14 gün arası (Google’dan kaynaklı bir durum) sürebilir.

Ücretimiz 200 TL’dir. İşlemlerin olumlu sonuç vermemesi durumunda tarafınıza geri ödeme garantisini verebiliriz.

Detaylı bilgi için özel mesaj gönderebilirsiniz.

Kullanıcı isteği üzere kim olduğu açıklanmayacaktır.

Başka bir forumdan Refenaslarımız ;

egitimsart adlı üyeden alıntı

Kendisi 4 gün gibi kısa sürede olumlu sonuç almamızı sağladı. Teşekkür ediyorum. İşini iyi bilen ve hakkıyla yapan birisidir.

shavzy adlı üyeden alıntı

Arkadaşı tebrik ediyorum. İki çalışmadan biri olumlu sonuç gösterdi. Diğer site için beklemedeyiz. Referans olma amacıyla birini paylaşıyorum.

selcukx adlı üyeden alıntı

Arkadaşı emeğinden ve azminden dolayı kutluyorum. Umudumu kestiğim bir siteyi manuel spamdan çıkardı. Parasını hakeden biri. Tekrar teşekkürler..

TitreyenKoLLaR adlı üyeden alıntı

Hocam Bizim iş biraz geç oldu ama temiz oldu ellerine kollarina saglik :D

shavzy adlı üyeden alıntı

Diğer sitemde, ikinci denemede spam işleminden kurtuldu. İkinci siteninde ödemesini geçtim. Tebrikler.

Ayrıca, spam işleminden kurtulduktan sonra korunma ve ileriye dönük seo çalışmaları hakkında verdiği bilgiler için teşekkür etmeden olmaz :)

never_fear adlı üyeden alıntı

Arkadaşımız sayesinde 1,5 yıldır kurtulamadığımız Manuel spam işleminden kurtulduk çok teşekkürler

wmaraci
reklam

semihad semihad WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba hocam konu aktif midir?

avci34 avci34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 1 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
selam hocam benım sorunum 301 atıgım eskı domainlerime manuel spam geldi yardımcı olursanız memnun olurum neyse ucretini öderiz skyp eklerseniz detaylı görüşürüz ilanver34@hotmail.com

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al