wmaraci reklam
lidertakipci

Metin Yazarlığı - Editörlük Hizmeti (Referanslı, Tecrübeli)

3 Mesajlar 601 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cal50 cal50 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Editör
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Kimim?
Araştırmayı, okumayı ve yazmayı seven biriyim. Bu yüzden de para odaklı olmaktan ziyade, işimi sıkılmadan yapıyorum. 2009 yılından beri editörlük, son birkaç yıldır da doğrudan metin yazarlığı yapıyorum. Bu süreçte devamlı kendimi geliştirdim, Türkiye'nin alanında otorite sayılan haber sitelerinde uzun süreler(Alexa TR 50 altı yerler dahil) çalıştım. Tüm bunlar da tecrübe olarak geri döndü.

Ne sunuyorum?
Hemen hemen her konuda metin yazabildiğim gibi, teknoloji, ekonomi ve gündem-gazete haberciliği de yaptım. Dolayısıyla bir veya birkaç kişiyle şu anda metin yazarlığı ya da doğrudan haber editörlüğü konusunda anlaşma şansım var.

Kelimelere düzeltme işareti - şapka koymadan geçmeyecek kadar Türkçe takıntılıyım, iyi derecede İngilizce biliyorum. Mümkün olduğunca içerik üretirken yabancı kaynaklardan faydalanırım. Yurt dışında 1 dakika önce yapılmış haberi, sitenize 10 dakika sonra ekleyebilme yetim var. Hatta doğrudan istediğiniz kaynaklardan, istediğiniz yazıları da çevirebilirim.

Bu yüzden özgün değil, benzersiz içerik üretebileceğimi iddia ediyorum.

Ne istiyorum?
Açık konuşmak gerekirse, 'profesyonel makale, SEO uyumlu' vs. şeklinde iddialıca pazarlanan yazıların ciddi çoğunluğu anlatım bozukluklarıyla, garip cümlelerle, yazı tamamlansın diye tekrar eden kelimelerle doldurulup 'İş bitsin' mantığıyla teslim ediliyor.

Ben böyle bir hizmet sunmuyorum, içime sinmeyen işi yapmıyorum ve 'profesyonel' olduğumu da iddia etmiyorum fakat hem hızlı, hem de temiz çalıştığımın garantisini veriyorum. Beğenmediğiniz çalışma olursa, hiçbir şekilde ücret talep etmiyorum. Bu yüzden de isteyeceğim miktarın forumdaki ortalamanın üstünde olacağını baştan söyleyeyim.

Ne tip, ne yoğunlukta bir çalışma istediğinizi fiyat teklifinizle beraber mesajla iletebilirsiniz. İstenirse referans gösterebilir ya da konu başlığı - haber adresi vermeniz hâlinde 200 kelimelik örnek bir yazı hazırlayabilirim. Bunun dışında da zaten yeterli ayrıntıyı verdiğimi düşünüyorum.

İŞ ALIMI: Açık

wmaraci
reklam

TURUS TURUS Ölüm Var! Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Elazığ
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 208
  • Beğeniler 53 / 54
  • Ticaret 19, (%100)