Merhabalar

Şuan Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2. Sınıfta Okuyorum.
Yaz ayları için staj, okul zamanı için yarı zamanlı iş arıyorum.. Özellikle yazılım konusunda kendimi geliştirmek istiyorum.

Aslında staj ve iş farketmemesinin temelinde bir şeyleri daha hızlı öğrenme isteğim yatıyor diyebilirim.

Yaz Aylarında
İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir tarafında oturuyorum ama bu taraftaki neredeyse bütün yerler uygundur benim için.
Bu yaz zaten geçti ancak seneye için hem 2. sınıf zorunlu stajını yapabileceğim hemde gerek programlama gerek network üzerine olsun ne üzerine olursa olsun öğrenmek için çalışmak istiyorum.

Okul Zamanında
Trakya üniversitesinde okuyorum ve edirnede oturduğum için burada okuldan kalan zamanlarda çalışabileceğim bir yer arıyorum. Ben ayşekadın tarafında kalıyorum ama zaten edirnenin bir başından bir başına 10 dakika sürdüğü için her yer uygun (keşan vs. hariç).

Ne Biliyorum ?

Tamamı aşağıdaki CV'de yer almıştır.

Kendimi özellikle programcılık üzerine geliştirmek için bir iş arıyorum. Bu staj niteliğinde olabilir, Edirnede olursa okul zamanları dışında çalışabilirim. Yaz aylarında tam zamanlı olarak istanbulda çalışabilirim.

Eğer öğrenme isteği bulunan bir eleman arayan var ise en azından bir görüşmek isterim .

GÜNCEL CV'yi Buradan İndirebilirsiniz.