Forumlara post/tanıtım yazısı gönderimi

Forumlara post gönderimi yapmaktayım. Ödeme yapılır, başlama ve bitiş için tarih/saat söylenir, eğer söylenen zamanda yapılmaz ise ücret kesinlikle talep etmiyorum.

Her post için 0.10 kuruş istemekteyim.

Piyasada daha ucuzu bulunmamakta.
İş büyüklüğüne göre indirim payı bulunmakta.

Not: Sitelerinize post göndermiyorum. Site veya ürün tanıtımlarınızı diğer forumlara gönderiyorum.

Tanıtım yazısı yazılımı

Siteleriniz, ürünleriniz, hizmetleriniz için özgün, dikkat çekici, imla kurallarına uygun tanıtım yazısı işi yapmaktayım. Referansım bulunmaktadır. Bu da diğer hizmetlerim gibi garantilidir. Beğenmediğiniz taktirde ücret iadesi yapıyorum.

Metaryele bağlı olarak en fazla 250 kelime 2.5 TL

Üyelik açımı

Sitelerinizde bulunan reklam sitelerine veya istediğiniz şekilde istediğiniz sitelerde üyelik açılır. Aktivasyon için ayrı ücret talep etmiyorum. Hepsi farklı IPlerde olacaktır. Bunun yanında mail açımı da yapmaktayım.

Markafoni, trendyol vb. siteler için üyelik başı 0.20 kuruş
Mail açımı mail başı 0.10 kuruş

Wordpress Kurulumu

Wordpress kurulumu + istenen eklenti ve temaların kurulumu + site içi seo tüm bunların hepsi tek fiyat olarak 10 TL

MyBB Kurulumu

MyBB kurulumu + istenen eklenti ve temaların kurulumu + site içi seo tüm bunların hepsi tek fiyat olarak 10 TL

VBulletin Kurulumu

VBulletin kurulumu + istenen eklenti ve temaların kurulumu + site içi seo tüm bunların hepsi tek fiyat olarak 10 TL

Ayrıca istenen tarihlerde iş teslimi yapmadığım sürece hiç bir ücret talep etmemekteyim. Ödeme olarak Paypal, Misli ve Avea Mobil Ödeme kullanıyorum. Avea Mobil Ödeme için en düşük iş 5 liralık olma zorunluluğu vardır. Ödeme yolları olarak da eğer ticaretiniz benimkinden yüksek ise ödemeyi iş bitiminde alıyorum. Düşük ise işe başlamadan önce.

Tüm bunların yanında forumlara uygun ücretler karşılığında yöneticilik yapabilirim. Günlük belli bir limit ile özgün konular açar, genel moderasyon yapabilirim. Şartlarınız ve fiyat için pm atın.

Ayrıca iletişim için:
Telefon: 0538 328 25 29