freelance iş ilanları

9gag tarzı mizah sitesine içerik sağlayıcı aranmaktadır

8 Mesajlar 1.246 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Seg Seg İlla edeb, illa edeb.. Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Proje Geliştirme
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Mizah yeteneğine güvenen kişiler için geçerli bir ilandır.

Sitemizin mantığı incicaps, 9gag tarzıdır. Yalnız bu ve benzeri sitelerden herhangi bir alıntı bulunmamaktadır.
Bu iş için şimdilik toplam 5 arkadaşla çalışmak istiyoruz.

İş hakkında genel bilgiler
Herhangi bir mesai saati yoktur, kişi dilediği zaman resim hazırlayabilir. Bu iş, ek iş ile cüzi miktarda gelir elde etmek isteyenler için idealdir.
Tek zorunluluk 1 günde 2 adet resim gönderilmesidir. Bir resmin işlemi için toplam süre en fazla 2 dakikadır, bu nedenle günde 4 dakikanızı ayırmanız çok zor olmamalı diye düşünüyoruz. Kişi boş zamanında 5000 tane resim hazırlayabilir yalnız günde en az 2 resmi mail atması zorunludur, daha fazla kazanma şansını arttırması için üst limit yoktur (istisnai durumlar hariç).

Aranan kriterler
En önemlisi mizah anlayışı kaliteli olmalıdır. Ayrıca paint kullanabilecek kadar grafik bilgisi yeterlidir.

Yapılacak işin tanımı
Çalışmayı düşünen kişi internetten üzerinde espri yapabileceği bir resim bulacaktır. Bulacağı resmin altına siyah şerit çekip, şerit üstüne de beyaz yazı ile o resim üzerine esprisini yapacaktır.

Ufak bir not: Boyutlandırmayı da kendimiz yapabiliriz fakat, 830x700 boyutlarında göndermeniz işimize gelir :)

Resmi bize ulaştırma
Resmi anlaşmadan sonra vereceğimiz e-posta adresine göndermeniz yeterlidir.

Ücretlendirme ve Ödeme Alma
Öncelikle ödemeyi gönderilen her resim için değil, yayınladığımız her resim için yapacağız. Yayınlanan resim başına alacağınız ücret 50 kuruştur.

Ödeme Alma; İlerde bunu yükseltmeyi düşünüyoruz ama şimdilik güven oluşması için 10 TL 'lik bakiye biriktirdiğinizde belirttiğiniz hesaba ödemenizi o gün gerçekleştireceğiz (mesai saatleri dahilinde).

Olayı kısaca örneklemek gerekirse; şu resmi bulup, şu şekilde düzenleyip bize mail atmanızdan ibarettir. Yazı fontu dahi kendi seçiminize kalmıştır, okunaklı olması yeter.

Önemli notlar:

[*]Attığınız resimleri tek tek inceleyecek zamanımız yok, yalnız 1 tane dahi alıntı gözümüze çarparsa bakiye sıfırlanacak, kişiyle çalışmamız noktalanacaktır. Aynı resim üzerinde espri tabi ki yapılabilir ama aynı resimde aynı espri kullanılamaz takdir edersiniz ki.
    [*]Gönderilen resimlerin üzerinde kesinlikle farklı bir sitenin reklamı bulunmamalıdır.
    [*]Siyaset üzerinden esprilere yer vermiyoruz, bu nedenle siyaset içerikli resimleri kabul etmiyoruz. Ayrıca cinsellik üzerine esprileri kabul edebiliriz ama cinsellik ile ****ografiyi ayırmak gekekir. Bu detayı atlamayın lütfen.
    [*]Site adresi, kişi ile anlaştıktan sonra verilecektir.
    [*]Kişi ile aramızda beklenmedik bir sorun oluşursa (ne olur ne olmaz diye belirtelim), sıfırlanma durumu olmaksızın bakiyesindeki parayı ödeyerek anlaşmayı durdurma hakkımız saklıdır.

Not: Sadece wmaraci.com üzerinden 5 kişi ile çalışılacaktır, bir başka webmaster forumundaki ilan ile birlikte toplam 10 kişi ile çalışmak istiyoruz.

İletişim
Özel mesaj gönderebilirsiniz.
Forum dışı için: selmanseg (at) hotmail (nokta) com

wmaraci
reklam

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Siteyi merak ettim ben pm ile yollayabilir misiniz?

• Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Özel mesaj ile verildi, buradan 5 kişi çıkmayacak sanırım.
İş alımları ağzına kadar açık arkadaşlar :)

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Bu konuda detaylı bir ücretlendirme vb. konularda pm almak istiyorum.
Referans: 9Gag Tarzı Site

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

StRonK StRonK Öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 80 / 28
  • Ticaret 1, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Bu konuda detaylı bir ücretlendirme vb. konularda pm almak istiyorum.
Referans: 9Gag Tarzı Site

Way türkler arasında 9gag gibi bir site açan olacağını bilmiyordum favorilere ekledim siteni aslında geçende 9gag clone diye tıpatıp aynı bir script bulmuştum ama siteye pek giren olmaz diye kurmadım :)

Bu arada konuyu açan arkadaş bana da pm atarsa ilk üyelerinden olurum

2 Dakika Adam Ol Desem "Kaç Dakikam Kaldı"diye Soracak İnsanlar Var...
Şener Şen

3525 3525 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2967
  • Beğeniler 1073 / 440
  • Ticaret 0, (%0)
Ben de gelmek isterim, özel kutum çalışmayabilir. Yine de mail atın.

• Üyelik 31.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar, gelen yoğun başvurudan sonra bu resim gönderme / ücret alma sistemini bir yazılım ile desteklemeye kadar verdik. Şimdilik iş ilanı için gönderilen özel mesajlara dönüş yapılacak olup, bundan sonra bu tür işlemleri otomatiğe bağlamak için yazılımımız hazırlanana kadar yeni çalışma arkadaşları kabul edemiyoruz. Anlayışınız için teşekkürler.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

StRonK adlı üyeden alıntı

Way türkler arasında 9gag gibi bir site açan olacağını bilmiyordum favorilere ekledim siteni aslında geçende 9gag clone diye tıpatıp aynı bir script bulmuştum ama siteye pek giren olmaz diye kurmadım :)

Bu arada konuyu açan arkadaş bana da pm atarsa ilk üyelerinden olurum

Birçok site clone ile kurmayı denedi, hala örnekleri mevcut, ama scripti toparlayamadılar.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al