freelance iş ilanları

Böyle Bir Siteyi Kaça Yaparsınız?

3 Mesajlar 845 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

suataydin suataydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ,
Aslında bu ilanı daha önce vermiştim ama daha detaylı ve anlaşılır bir şekilde tekrar yayınlamak istiyorum.
Küçük bir kuru temizleme atölyesi açıyorum. Bunun için bir internet sitesi yaptırmak ve script yazdırmak istiyorum.
Aradığım özellikler şöyle;
Sitede bir barkod takip sistemi olacak. Bu barkod takip sisteminden müşteri barkod numarasını girerek ürünün o anda hangi aşamada olduğunu görebilecek.
Ayrıca bize gelen ürünler çok çeşitli olduğu için ve yapılan işlemler farklı fiyatlara sahip olduğu için ücretlendirme de ona göre değişiklik gösteriyor. Burada ayrıca kimi müşteri çok iş gönderiyor ve belirli indirimler söz konusu oluyor. Yani bir tane gömlek temizletenle 500 tane çarşaf temizletene aynı fiyatı veremeyiz. Fakat öyle bir sistem olmalı ki bu kişi siteye üye olmadan bu indirimlerden faydalanamamalı. Yani iskonto üyelikle paralel bir yapıda olmalı.Ve ayrıca müşteri banlama özelliği de olmalı
Bir de üye olan müşterilerimiz bizi yakınlarına tavsiye ettiğinde ekstra indirim alabilmeliler bir sonraki işlerinde(mesela %10 gibi. Ama bu sistem kontrol edilebilir olmalı).
Ana sayfada yapılan hizmetler,kampanyalar, menü, iletişim gibi ikonlar olmalı.
Yapılan hizmetlerin fotoğraflarını yayınlayabileceğim bir slider olmalı. Ayrıca youtube'ta yayınlayacağım tanıtım fragmanlarının döneceği bir video oynatıcı olmalı.
Müşterilerimizin büyük kısmı bayan olduğu için bayanların sitede daha çok vakit geçirmelerini sağlamak için günlük fal gibi pratik bilgiler gibi ya da basındaki önemli haber başlıklarının da bulunduğu bir bölüm olmalı.
Ayrıca site içi müşterilerin istedikleri zaman dinleyebilecekleri kapalı devre müzik sistemi ve reklamımızı sesli olarak yapabileceğimiz kontrollü yayın yapabileceğimiz bir bölüm olmalı. (Sanırım kapalı devre bir radyo sistemi gibi bişey işte :) ) Buna bağlı olarak müşterilerin istedikleri müziği belirtebilecekleri istek ve mesajlarını yazabilecekleri bir bölüm olmalı, akan bir yazı şeklinde müşteri bunu görebilmeli (Küfür ve ard niyetli mesajları engelleyebilmek için Elbette yönetim kontrollü)
Ayrıca müşteri çeşitliliği sebebiyle sitede Türkçe harici farklı dil seçenekleri olmalı.
Sitede canlı destek scripti de olmalı. Müşteriler buradan canlı bağlantıyla bize ulaşabilmeli.
Ve ayrıca sitede sosyal platformlardan takip linkleri de olmalı ki portföyümüzü genişletebilmeliyiz.
Ayrıca sayfanın en alt kısmında referanslarımız da akan bir formda yer almalı..
Ve son olarak herşeyi kontrol edebileceğim bir yönetim paneli ve buna bağlı yetkilendirme modülü olamalı bu sistemde. Yani personel kontrolü de sağlanabilmeli, herkes her istediğine ulaşamamalı. saantral sadece canlı desteği kontrol ediyorken muhasebe sadece kendine yarayan bölümde yetki sahibi olmalı.
Ve tabiki güzel bir kurumsal temayla birlikte bu siteyi işler halde bana yapabilecek bir arkadaşa ihtiyacım var.
Wordpress istemiyorum siteyi.
html/css, javascript, php v.b. olabilir.
Yani açık kaynak kodlu olarak bana ait olmalı yazılım..
Site açıldıktan sonra da ceo çalışmaları ve teknik destek konusunda faydalanabileceğim biriyle çalışmak istiyorum. Yani işimi kısa süreli olarak düşünmeyin fiyat verirken.
Şu anda domain ve küçük lokal bir hostingim var ve deneme amaçlı hostta yüklü bir script de var.
Domain sabit kalmak kaydıyla yapılacak işleme göre hosting değiştirilebilir veya yükseltilebilir elbette
Dediğim gibi küçük bir kuru temizleme atölyesi açıyorum ve rahatsızlığımdan dolayı sıfırdan birşeyler yapmaya çalışıyorum. Bu sebepten dolayı öyle yüksek rakamları ödeyebilecek durumda da değilim.
Zaman konusunda çok esnek davranabilirim. Bu site bana yaklaşık iki ay sonra lazım olacak. Yani iki ay sonra işler halde bana teslim etseniz de bir problem olmaz.(Resmi açılış hazırlıklarıyla uğraşmam gerektiği için daha uzun süre veremem)
Burada birkaç arkadaşımdan fiyat teklifi aldım.Fakat henüz anlaşmaya vardığım biri yok.
Bu işi yapabilecek en uygun fiyat ve ödeme kolaylığı sağlayacak arkadaşa bu işi vermek istiyorum artık.
Teklif vermek isteyen arkadaşlar referanslarını ve iletişimbilgilerini de verecekleri teklife eklemelerini önemle rica ediyorum..
Tekliflerinizi lütfen pm olarak gönderiniz.
Bol kazançlı günler dilerim..

Suat AYDIN

wmaraci
reklam

pg13 pg13 Xcode. Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek BilişimTeknolojileri Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 321
  • Beğeniler 72 / 101
  • Ticaret 11, (%100)
Pm gönderildi

suataydin suataydin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Emekli
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Şu anda bir arkadaşımızla anlaşmış gibi görünüyorum. Gerekli şartları yerine getirdiği takdirde proje bu arkadaşımızındır. İlgilenen arkadaşlara teşekkür ederim..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al