Merhaba arkadaşlar.

Yabancı bir firma için (ismini paylaşamıyorum), gerekli pozisyon için iş ilanı paylaşmak istiyorum.

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, yada en az önlisans.

• Sosyal medya araçlarını (Twitter,Facebook,Instagram vb.) yönetebilecek düzeyde bilgili ve deneyim sahibi,

• Sosyal Medya Reklamlar ve internet üzerinden reklamlar (Facebook, Instagram, Twitter, Google Ads, Facebook BM vb.) Kampanyalarının kurulması,

• İngilizce dil bilgisi olan, (writing and speaking needs to be at an intermediate level.)

• Kurum markasının,kimliğini,görsel dilini ve kurum anlayışını sosyal mecralarda tüketiciye taşıyacak,

• Profesyonel çalışma disiplinini benimsemiş,görev odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,

• Müşteri odaklı inovasyon planlama, organizasyon ve raporlama becerisine sahip,

• Photoshop , illustratör ve Corel Draw Adobe programlarına hakim, Ms Office uygulamalarını bilen,

• Online pazarlama konusunda deneyimli,

• Yazılım açıkları, saldırı teknikleri, şifreleme yöntemleri, güvenlik yönetimi, güvenlik analizi konularında bilgili

• yazılım dillerine hakim ve geliştirmek gibi etc. ve bilgi sahibi.

• [LIST]
  • [COLOR=#B8312F]Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan,[/COLOR]

[/LIST][FONT=Arial Black]Çok klişe şeyler yazıpta gösteriş olmasını istemiyorum kısacası IT uzmanı ve Dijital pazarlama bilgisi olan personel ihtiyacımız var.
[/FONT]

İlgili alanlarda en az 2 yıl tecrübeli en az önlisans mezunu tercihen üniversite mezunu personel araniyor. ama bu sizin işinizde çok iyi olup da lise mezunu olmadığınız halde işi alamıyacağımız anlamına gelmiyor, tercihimiz bu yöndedir lütfen bunu göz önünde bulundurup, "ben lise mezunu bile değilim beni neden alsınlar gibi düşünmeyin."

Evinizde çalışacaksınız (Home Office etc.) ve 1/2 haftada bir toplanma olacaktır ve günlük en az 30 dk zoom üzerinden toplantılar olabilir.

Istanbul Avrupa Yakası'nda oturan tercihimizdir.

Bilgi ve tecrübenize göre maaşınız artırılacaktır, asgari ücret+yol yemek vs gibi muhabbet yoktur ve asgari ücret verilmiyor bunu bilmenizi isteriz. 10 dakika bile fazla çalışsanız fazlasıyla hak edersiniz.

CV ve istediğiniz çalışma saatlerini ile birlikte, istediğiniz ücreti, " info@yusufmeric.com " mail atarsanız sevinirim. *** üzerinden katılacak kişiler lütfen kullanici profil linklerini de mesaj içerisinde eklesinler.
En az 2 Referans bulundurulmasını tavsiye ederiz.
Gönderdiğiniz CV'leri firmaya göndereceğim kabul edilen kişi buradan yada iş ilanları sitesinden çıktığı taktir de haber verilecektir.

Mülakatlar istanbul beylikdüzünde olacaktır. teşekkür ederim.

iyi akşamlar.