wmaraci reklam

Dizi Sitesi Konu Düzenleme

2 Mesajlar 435 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ebulfeth ebulfeth Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 29 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
Selam aleykum arkadaşlar.Dizi sitesine eklenen yaklasık 500 konu var bunalrın 100-150 si onarıldı fakat geri kalan kısımı düzeltecek arkadas arıyorum.Olay su konuların herseyi var etiketi baslıgı v.s sadece video embedler eklencek oda video calısmıyorsa normalde calısıyorsa ellemesin.Birde acıklama kısımlarına otamatik etiket girildiği icin orası silinip copy/pastede olablilir dizinin diğer sitelerden acıklanması girilcek.Ve son olarak seo ulimate kısmından yıldız puanı olusca ( 4-5 saniyelik iş )
bunları yapmanız belkide 3-4 saatinizi bulmaz.Ben yapacak arkadasa teamlada anlatırım sorun değil.Bir fiyat belirlemedim cünkü sıfırdan ekleme yok sadece bir iki işlem yapılcak ona göre fiyatlarınızı p.m atarsınız fazla asırıya kacmadan.
Veya isteyene kendi sunucumda sınırsız alan veririm.Hani bir kaç gün sonra sunucudan cıkarmıcagın ne malum diye düşünmenize gerek yok suan sunucuda bana ait olmayan 5-6 site daha barınıyor ve biki siteyi daha dün ücretsiz aldım onlar hosta para ödemesin diye.O yönden sıkınıtınız olmasın inşallah.

wmaraci
reklam

Ghost Ghost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 751 / 310
  • Ticaret 24, (%100)
Mesaj attım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al