wmaraci reklam

Dükkan başına 5 TL (Saha Çalışması)

5 Mesajlar 580 Okunma
wmaraci reklam

looktr looktr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
Hırdavat, yedek parça, motor - makine parçaları vb malzeme satıcıları için bir mobil uygulama platformu geliştirdik.
Arama uygulamasıyla, aradığının ürünü size en yakın nerelerde bulabileceğinizi görüyorsunuz. Konum tabanlı arama sayesinde arama sonuçları sizin o anki konumunuza olan uzaklığına göre sıralanıyor.
Dükkan uygulamasında ise, dükkan sahipleri sattıkları ürünleri sisteme ekliyor. Bir ürünün arama uygulamasında bulunabilmesi için öncelikle dükkan uygulamasından eklenmesi gerekiyor. Yani biz internetten veri çekmiyoruz, dükkan mağaza sahiplerinin yükledikleri arasında arama yapıyoruz.
Bir malzeme almak için dükkan dükkan gezmek zorunda olanların işin kolaylaştırmak için bu projeyi hayata geçirdik.
Şimdilik Dükkan uygulaması PlayStore üzerinde mevcut. Arama uygulaması ise çok yakında inşallah yayında olacak.
https://play.google.com/store/apps/details?id=pck.com.arabul_1

Bulunduğunuz çevrede hırdavat yedek parça malzeme vb satış mağazası veya dükkanı varsa yukarıdaki mobil uygulamamızı tanıtıp yüklettiriyorsunuz. Uygulama üzerinden 5 tane de satış yaptığı ürünü ekletiyorsunuz. Bu şekilde bir tane dükkan kaydı yapmış oluyorsunuz ve 5 tl kazanıyorsunuz. Dükkan kaydı ve 5 adet ürün eklemesi tamamlandığında whatsapp üzerinden ulaşıp ücretinizi talep ediyorsunuz.

Yakın çevrenizde bu şekilde dükkan ve mağazalar varsa kampanyamıza katılabilirsiniz.
Bir kişi yalnızca 10 adet dükkan kaydı yaptırabilir. (Duruma göre ileride ek kayıt imkanı sunabiliriz.)
Toplamda 100 adet dükkan kaydı ile sınırlıdır.

İlgilenen arkadaşlara detaylı bilgi için link ve whatsapp numarası göndereceğim.
kaydettirmek istediğiniz dükkanların öncelikle caddeden çekilmiş bir resmini göndermenizi rica ediyorum. Uygun gördüklerimi bildirdikten sonra kayıt yaptırabilirsiniz.

wmaraci
reklam

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)
Sizce fiyat çok yüksek değil mi :D Gidecek yaşlı dayılara anlatmaya çalışacak anlatacak anlatacak varsa akıllı cihazı yükleyecek 5 ürün ekleyecek ve 5 TL vereceksiniz. Kölelik daha eskide kaldı 5 TL ihtiyacı olan varsa gelsin evinden çıkmadan 10 yorum atsın 2 farklı ipden anında atayım hesabına.
looktr

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
konu iptal

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

looktr adlı üyeden alıntı

AsosyalAdam xxx çalışıyorsun galiba.
Fiyat/iş oranı yere ve duruma göre az çok olabilir. Ama verdiğin tepki tarzı ve yorum işi için verdiğin fiyat sadece xxx kategorisi için geçerli.
Seninla aynı işi yapmıyoruz.

Kategori eğitim sitesi yasal :) Zaten kimse dönüş yapmayacak ilanına, mesaj atan arkadalar yarın öğle 1 den itibaren yazarım tüm haftasonu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad N** N**
  • Mesajlar 311
  • Beğeniler 170 / 65
  • Ticaret 3, (%100)
konu iptal

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al