wmaraci reklam
lidertakipci

Ek İş veren Firma iletişim bilgisi toplayabilecek ?

5 Mesajlar 577 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

amthzrsln amthzrsln WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek özel bir şirkette müşteri temsilcisiyim
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 38, (%100)
Merhaba,

Evde iş imkanı ile alakalı iş veren firmaların bilgilerini toplayabilecek internet üzerinden araştırabilecek birini arıyorum. Örneğin izmir evde davetiye işi veren firmalar. Yapabilecek arkadaşlar ücret ile birlikte pm atabilirler.

wmaraci
reklam

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Hocam ben editörlük yaptığım için biliyorum, bu iş internetten asla yapılamaz. Bazı kelimeler sadece para kazandırdıkları için önemlidir. Örneğin burun estetiği fiyatları ya da implant fiyatları kelimeleri ciddi rekabet gerektiren kelimelerdir. Fakat internetten bu hizmetlerin fiyatlarını belirtmek yasaktır, site anında kapanır. Sizin söylediğiniz şey de biraz buna yakın. Ev hanımları İzmirde evde ek iş diye arama yaparlar, bu aramayı binlerce insan yapar. Ama hiç kimse bu gibi kişileri internetten aramaz. Yani ne kadar ararsanız arayın uydurulmuş ilanların dışında bir şey bulamazsınız. Evde ek iş blogları para kazanmak için açılmış bloglardır, genelde bu tür sitelerde hiçbir ev hanımı ek iş yapabileceği bir fırsat bulamaz. Bunları kendinizi yormamanız için belirtiyorum, iyi çalışmalar.

I Love Yandex Money

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 38, (%100)
O sitelerden biri de benim :) araştırmamın sebebi okurlarıma doğru bilgi vermek. İlgi ve bilginiz için çok teşekkür ederim. Bu iş yapmanın yolu il de bulunanların eş dost komşusundan alacağı bilgimidir acaba. Yada nasıl bulunabilir acaba

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)

amthzrsln adlı üyeden alıntı

O sitelerden biri de benim :) araştırmamın sebebi okurlarıma doğru bilgi vermek. İlgi ve bilginiz için çok teşekkür ederim. Bu iş yapmanın yolu il de bulunanların eş dost komşusundan alacağı bilgimidir acaba. Yada nasıl bulunabilir acaba

internetten bulmanız tek şekilde mümkün, bir facebook hesabı açıp tüm illerin iş arama sayfalarına üye olacaksınız, sahibinden gibi sitelerden iş ilanlarına bakacaksınız. bunun dışında iş komşulara kalıyor :)

I Love Yandex Money
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 14 / 10
  • Ticaret 38, (%100)
Teşekkür ederim hocam çok faydalı bilgiler verdiniz. Özgün makaleyi 100 kelime kaça yazıyorsunuz acaba ek iş ile alakalı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al