wmaraci reklam

E-Ticaret Sorumlusu Aranıyor

7 Mesajlar 1.568 Okunma
wmaraci reklam

webbilginleri webbilginleri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek E-Ticaret Sorumlusu
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar, bu ilan diğer ilanlardan biraz farklı oldu ama şansımı burada denemek istedim. Çünkü bana işi bilen elemanlar lazım ve sanırım doğru yer burası.

İşten ayrılacağım ve yerime eleman bulmam gerekiyor, istenmeyen türden bir ilan ise kaldırabilirsiniz.

İş hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir.

Yer : Sirkeci/Eminönü/İstanbul
Şirket : Spor Malzemeleri Satışı Yapan Bir Şirkettir, İsim vermedim ama sitelerimizden bakabilirsiniz.

Aranılan Pozisyon: E-ticaret Sorumlusu

İşin Tanımı;

Şirketimizin 3 tane e-ticaret platformu vardır, 2sini opencart ile kendim kurdum. 1 tanesi önceden vardı. Aradığımız elemanın web tasarım bilmesi gerekiyor, yani en azından bir hosting bir domain alıp bir site kurabilmesi gerekiyor. Sitelerde bir problem çıkınca kendisinin çözebilmesi gerekiyor.

Şirket e-ticaret platformunun daima arkasındadır, dileğiniz yerden ücretli backlinkler alabilir, google adwords reklamları verebilir, sosyal platformlarda reklamlar alabilirsiniz. Daima sizi destekler, sizde bu şartlarda başarı sağlarsınız.

Konuyu buraya açmamdaki sebep ise bilgili kişilerle çalışmak istememizdir. Buradaki kişilerin en azından seo, web tasarım, yazılım gibi konularda bilgisi mevcuttur. Bir çok kişinin zaten siteleri var, blogları, e-ticaret platformları, forum siteleri var, bizimde aradığımız kişi bu tür bir elemandır.

Ücret ;

İlk etapta 1000 TL maaş + sigorta ile işe başlayacaksınız, siz başarı sağladıkça, vazgeçilmez bir eleman oldukçta fiyatınızı kendiniz belirlersiniz. Başarı çok zor değil, dediğim gibi reklam masrafları zaten şirkete ait olacak, size sadece fikir üretmek kalıyor, nasıl başarı sağlarım sorusuna yanıtınız varsa bu iş size göre. Maaşınız ve sigortanız gününde yatırılır, 1 gün bile gecikme olmaz.

Saatler ;

09.00 - 18.00 arası

Web Sitelerimiz

www.spormalzemelerii.com
www.sporurunu.com
www.sporaksesuar.com

İlk adresimiz www.sporaksesuar.com'du, bir e-ticaret şirketi tarafından yapılmıştır. Ftp bilgilerini vermiyor, istediğimiz her değişikliği kendilerinin yapacaklarını söyleyip ek ücret talep ediyorlardı, bende sinirlenip kendi opencart sistemlerimizi kurdum.(örn: www.spormalzemelerii.com ) Sonuçta parayı cepten ödemeyecektim ancak işi kendi işim gibi benimsedim, şirket içinde bana saygı sevgi, güven vardı, boş yere kazık yemenin luzumu yoktu.

www.spormalzemelerii.com 1-2 aylık bir sitedir, backlink, seo, adwords reklamları yapılmamıştır. Böyle olduğu halde günlük hiti 150-200 arasındadır. Günde 2-3 sipariş alınmaktadır. İyi bir seo çalışması hem siteyi, hemde sizi çok iyi yerlere getirebilir.
Satışlarınızı gittigidiyor'daki dükkanımızı kullanarak 2ye katlayabilirsiniz. Sonuçta ne kadar kazandırırsanız o kadar değeriniz artar.

İşten Ayrılma Sebebim

İstanbulda yalnız yaşıyorum, kahvaltım dışarıdan, öğleyemeğim dışarıdan, akşam yemeğim dışarıdan, ev kirası , faturalar ve yol parası da cepten gidiyor, bu durumda istanbulda kalmamın anlamı yok. Eğer sizde istanbulda bekar hayatı sürdürüyorsanız bu iş size uymayacaktır. Bu iş ailesiyle birlikte hayat sürdüren kişiler için idealdir.

Başvuru

iletisim@guneyspor.net 'e cv göndermeniz yeterlidir. Gönderilen CV'ler tarafımca şirkete sunulacaktır.

Sorularınızı ilgili mail adresinden sorabilirsiniz. Lütfen sadece mail yoluyla başvuru yapınız.

wmaraci
reklam

KingReis KingReis Seo UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek ..
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 12 / 60
  • Ticaret 10, (%100)
İşten Ayrılma Sebebim

İstanbulda yalnız yaşıyorum, kahvaltım dışarıdan, öğleyemeğim dışarıdan, akşam yemeğim dışarıdan, ev kirası , faturalar ve yol parası da cepten gidiyor, bu durumda istanbulda kalmamın anlamı yok. Eğer sizde istanbulda bekar hayatı sürdürüyorsanız bu iş size uymayacaktır. Bu iş ailesiyle birlikte hayat sürdüren kişiler için idealdir

Valla hocam senin giderlerin 1000 TL geçiyor zaten Bence de istanbulda kalmanın mantığı yok.

1000 TL e kimse kendini körertmez orada. Anca bayan bulacaklar ailesiyle yaşayan.

webbilginleri webbilginleri WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek E-Ticaret Sorumlusu
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

KingReis adlı üyeden alıntı

İşten Ayrılma Sebebim

İstanbulda yalnız yaşıyorum, kahvaltım dışarıdan, öğleyemeğim dışarıdan, akşam yemeğim dışarıdan, ev kirası , faturalar ve yol parası da cepten gidiyor, bu durumda istanbulda kalmamın anlamı yok. Eğer sizde istanbulda bekar hayatı sürdürüyorsanız bu iş size uymayacaktır. Bu iş ailesiyle birlikte hayat sürdüren kişiler için idealdir

Valla hocam senin giderlerin 1000 TL geçiyor zaten Bence de istanbulda kalmanın mantığı yok.

1000 TL e kimse kendini körertmez orada. Anca bayan bulacaklar ailesiyle yaşayan.

Haklısın hocam, şartlar ağır. İşi bilen birisi satışlarını arttırıp fiyatını belirleyebilir, maaş +satış primi talep edebilir ama ben 2000 TL maaş bile alsam istanbulda kalmayacağım. Fethiye'liyim ben sezon da açıldı memlekette :) kaçmak lazım buralardan.
memory

kişi bu mesajı beğendi.

SoWaLYe SoWaLYe MCPD Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek MCPD
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 445
  • Beğeniler 111 / 54
  • Ticaret 2, (%100)
benim şuanki işimde e-ticaret ile ilgili ve gerçekten yıpratıcı bir iş

wmaraci

memory memory Öğretmen Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 96 / 79
  • Ticaret 25, (%100)
Kaçmak en güzeli hele kacilan yer Fethiye ise paha bicilemez.

isparakariyer.com

xLIFEx xLIFEx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek xLIFEx Admin
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Peki sirket bu hizmeti disaridan almak istermi?
Nihayetinde 1000 TL Maas + 600 TL ssk + 300 TL genel giderlerden payina dusen.
Bunun yerine Seo + Teknik destek hizmeti almaya dusunurse yardimci olabilirim.

Ayriyeten, bende bir e ticaret yazilimi yapmaktayim ve en buyuk farkim seo konusunda diger e ticaretlersen daha iyi olmasi olacak.

Bu konuda, verilecek hizmetler ve butcesi konusularak disaridan bu hizmeti verebilirim.
Ilgileniyorsaniz detaylari konusabiliriz.

[imzanız kurallara uygun değil]

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Bu işi Yapabilirim Hocam özelden Konuşalım.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al