wmaraci reklam

Film İndirme ve İçerik Sitesi Yapılacak ...

2 Mesajlar 365 Okunma
wmaraci reklam

ToTeM ToTeM Asabi ... Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 9, (%100)
Merhabalar, aklımda elimde domaini olan bir film izleme, indirme sitesi yaptırma fikri var. Gel gelelim konuya tam hakim değilim. İşi üstlenecek arkadaş beni aydınlatarak adım adım işini iletletmeli.

Ortalama 2000 adet Tr.Dublaj film ve 8-10 kadar Tr.Dublaj ve Türk olmak üzere hem takip ettiğim hemde bitmiş dizi arşivim var. Ortalama 6-8 Tb tutarında ve internette çoğunun benzeri olmayan veya arşivlik filmler, diziler. Bunları upload edip link vererek ve bu linkleri kullandırarak para kazanma fikrim var (siteyi yapacak arkadaşın bu işlerle bir ilişiği olmayacak, fikir olması açısından yazdım). İlerleyen zamanlarda reklam v.s alınabilir fakat bu tür sitelere adsense reklam vermiyor, Forex kullanmayı planlıyorum. Bu sebepten reklam alanları olan veya istenildiğinde eklenebilecek bir tasarım olmalı.

Film Imbd puanı, filme ait kısa açıklamalar, indirme linkleri ve kapak görselleri v.s kolayca eklenebilmeli. Kısaca içerik geliştirmek işkenceden ziyada keyif olmalı.

http://alpvideoscriptleri.com/ adında bir site buldum ve buradaki Alp Video V2 adındaki Film scriptini beğendim. Fakat bu şekilde bir film izleme sitesi olmayacak ama tarz olarak buna benzer olabilir. Facebook, Twitter, Google+ ve diğer sosyal ağ üyelikleri ile mesaj, yorum yazılabilmeli.

Domain olarak 2 alternatifim var ve ikisinide kullanabilirim. Bu sebepten logoda iki isim birden geçmeli, bu sebepten işi almak isteyen arkadaşın logo ve görsel tasarıma da yatkınlığı olmalı.

hddizivefilm.com
indirdeizle.com

İşe talip olan, işi almak isteyen arkadaşın referansı olması şarttır. Antalya içi olursa yüz yüze görüşülebilir hatta ortak iş yapılabilir.

Referansı olmayan arkadaşlar lütfen mesaj atmasın. İşi alacak olan arkadaş bana hiçbir çalışma göstermeden %50 si peşin demesin lütfen.

Çalışma görüşür, devamı konusunda bir ışık olursa ödemenin %50 si verilir gerisi de tamamlanıp teslim edildiğinde verilir.

Çalışacağım kişi ile devamlı çalışmak isterim, problemlerimde destek almak isterim, kaynak kodları geliştirmeye açık bir tasarım istiyorum.

Kriterlere uygun çalışmayı düşünen arkadaşların fiyat teklifi ile birlikte mesajlarını bekliyorum ...

wmaraci
reklam

Dogandizayn Dogandizayn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 89
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 8, (%88)
referanslarımız film kısmında çoktur daha çok film sitesi yapyorz ulaşın bize skype: dogan.oral92 veya pm

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al