freelance iş ilanları

film sitesi için içerik girecek kişi aranıyor

9 Mesajlar 993 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kadirsaim kadirsaim İnşaat Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Film sitemle ilgilenemiyorum o yüzden ilgilenecek arkadaş arıyorum varsa yapmak isteyen karşılıklı anlaştığımız belirli bir süreliğine site ile ilgilenecek reklam alanlarının bir kısmını satarak karşılığını alacak ve daha sonra bana geri devredecek. Benim tarafımdan Bir ücret ödemesi yapmayacağım sadece reklam alanlarından olan gelirden pay alacak. Site imzamdaki site eğer düşünen olursa özel mesaj atabilir, iyi forumlar

wmaraci
reklam

undefined undefined Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Social Media Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
hocam adsense varsa ben olabilirm.

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
hocam benim adsense yok ancak siz şahıslara satarak kazanabilirsiniz. Birde şu an hit yok zaten sitede adsense olsa bile para kazandırmaz.
ancak siteyi güncel tutup belli bir noktaya getirebilirseniz siz yada başka bir arkadaş ancak o noktadan sonra reklam alınır diye düşünüyorum

SiyahiS SiyahiS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

kadirsaim adlı üyeden alıntı

hocam benim adsense yok ancak siz şahıslara satarak kazanabilirsiniz. Birde şu an hit yok zaten sitede adsense olsa bile para kazandırmaz.
ancak siteyi güncel tutup belli bir noktaya getirebilirseniz siz yada başka bir arkadaş ancak o noktadan sonra reklam alınır diye düşünüyorum

ücret ödemeyecekseniz, adsense hesabınız yok ayrıca site hitsiz hiç bir geliri yok ve siz bu siteye icerik girecek birini arıyorsunuz öyle mi? belli bir noktaya getirecek ardından size verecek :) iyiymiş kolay gelsin size.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)

SiyahiS adlı üyeden alıntı

ücret ödemeyecekseniz, adsense hesabınız yok ayrıca site hitsiz hiç bir geliri yok ve siz bu siteye icerik girecek birini arıyorsunuz öyle mi? belli bir noktaya getirecek ardından size verecek :) iyiymiş kolay gelsin size.

Site bir yerlere geldiği zaman o kişide reklam vererek buradan hakettiğini alacak. Ama uzun vadede bir kazanç. Hak ettiği parayı alamayada bilir böyle bir riskte var. bu riskin olduğunu herkeste fark etmiştir zaten. iyi dileğiniz için teşekkür ederim yinede :)

SiyahiS SiyahiS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
kardeşim kim böyle bir riske girer ki adam sıfırdan bir site yükseltecekse neden başkasının domaini ile uğraşsın gider bir domain alır kendi domaini icin ugrasır para kazanıp kazanamayacagı bile belli değil siteyi bir yere getirecekte reklam verecek birini bulacakta para kazanacak :) biraz mantıklı baslıklar açın
Mikrooplazma

kişi bu mesajı beğendi.

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)

undefined adlı üyeden alıntı

hocam adsense varsa ben olabilirm.

Film siteleri maalesef.adsense alamaz

Kişisel Blog: www.onurr.org

• Üyelik 01.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 7 / 31
  • Ticaret 15, (%100)

SiyahiS adlı üyeden alıntı

kardeşim kim böyle bir riske girer ki adam sıfırdan bir site yükseltecekse neden başkasının domaini ile uğraşsın gider bir domain alır kendi domaini icin ugrasır para kazanıp kazanamayacagı bile belli değil siteyi bir yere getirecekte reklam verecek birini bulacakta para kazanacak :) biraz mantıklı baslıklar açın

bidahakine sana sorarım başlık açmadan mantıklı mı değil mi diye istersen, Allahım ya :) riskli bir iş yapmak sana göre mantıksızdır başkasına göre değildir adamın vakti vardır dener olur olmaz görür bunu. Ayrıca site açmak içinde host domain tema gibi masraflar yapması gerekiyor oda bir risk o zaman. Ve bu şekilde düşünürsek her siteyi açmak riskli. Ben burada demiyorum ki site bir yerlere gelince hemen ilgilenen kişinin elinden alacağım diye. Herneyse uzatmaya gerek yok hocam

thnx thnx Youtuber E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 29 / 24
  • Ticaret 7, (%100)
İşi yapıcak olan kişiye hitsiz siteden reklam alanı veriyor.
Gayet mantıklıymış biz niye düşünemedik..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al