wmaraci reklam

Freelance Yazılımcı + Grafiker çalışma arkadaşları aranmaktadır

3 Mesajlar 515 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

invajanss invajanss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar

Tercihen bir kerede olsa yüz yüze görüşebileceğimiz lokasyonda olması öncelik sebebidir.

Yazılımcı Aranan Özellikler ;

• Veri çekimi çekilen veriler üzerinde düzenlemelere gidilmesi konusunda bilgi/tecrübe sahibi

• Sıfırdan yönetim paneli yazabilecek

• Var olan yazılıma ekstra modül ekleyebilecek.

Yazılımcı kişi HTML/CSS konusunda kesinlikle dokunmayacaktır. Tüm tasarımsal işlemler tarafımca yazılımcıya verilecek yazılımı yapıcak kişi sadece arka planı yazacaktır.

Örneğin ;
X sitesinin yönetim paneline başlık açıklama görsel alanlarında veri ekleme işlemi yapıyoruz sonradan şöyle bir isteğim oldu bu sayfa eklemenin altına bir sütun daha açıp kullanıcı isterse göstersin isterse göstermesin şeklinde bir select ekleyelim dedim bu mantıkta çalışacağız.

İş başı konuşulan anlaşılan ücret dışında isteyeceğim maksimum ekstra istekler bu şekilde olucaktır.

Grafiker Aranan Özellikler

• Sattığımız ürünlerin bannerlerini hazırlayabilmesi ( Script Satış Bannerleri )

• Sektörel logolar hazırlayabilmesi

• Konu tasarımı konusuna hakim ( ***,wmaraci ) gibi platformlar için hazırlanacak

• Forumlar için imza düzenlenmesi

• Websiteleri için reklam banner set çalışmaları

• Yazılımlarımıza özel tema çizebilmesi

Başvuru Şablonu [ LÜTFEN DİKKATLİCE OKUYUNUZ ]

Yazılımcı ;
Daha önce yaptığı projeler ( Admin panelli, veri çekimi[Bot], kurumsal ) üçününde olmasına gerek yok bu üç kategoriden hangisine yaptıysanız onun adresi
Ortalama çalışma fiyatlari hakkında bilgi, örneğin şu tarz bi admin panelini 300 liraya şu tarz bi admin panelini 500 liraya
şurdan şu tarz veri çekimini daha önce 200 liraya yaptım gibi gibi belirtmesi.

Grafiker ;
Daha önce yaptığı tasarımlar ortalama o tasarımlar ile ilgili fiyat bilgisini tarafımıza iletmesi.

İstanbul Anadolu Yakası Yüz yüze görüşme imkanı var mı = EVET/HAYIR
Wmaraci Kullanıcı Adı : Belirtiniz

Mail : wingsmedya@gmail.com

Lütfen mail gönderdikten sonra konu altınada yazın,
iMonster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

satalker34 satalker34 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 294 / 173
  • Ticaret 32, (%94)
Pm Gönderildi..

invajanss invajanss WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar anlamıyorum başvuru şablonuna göre lütfen pm gönderin de demedik mail atın demiştik , hala ihtiyacınızı karşılabilirim skype adresim şu diye pm atanlar var

Lütfen uzun vadeli çalışma arkadaşı arıyoruz bugün ihtiyacımızı çözüp yarın kaybolacak değil.

Gerçekten çalışmak isteyip para kazanmak isteyen arkadaşlar baştan sona okuyup mail gönderiyor istediğimiz gibi 24 saat içerisinde sonuca kavuşturacağız lütfen mail gönderin birden fazla kişiyle çalışacağız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al