wmaraci reklam
lidertakipci

Google Analytics Uzmanı Aranıyor

2 Mesajlar 703 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba arkadaşlar, SPAM gönderen sitelerin tamamını engelleme konusunda Google kategorisinde sıkıntımı dile getirmek için 2 adet konu açtım ama yardım eden olmadı. O yüzden ücretli desteğe ihtiyacım var.

Sıkıntım şu;
Tüm Filtreler > Filtre Ekle > Filtre Adı > Önceden Tanımlı > Hariç Tut > İSS Alanından Gelen Trafik > Şuna Eşit

Yolunu izleyerek, İSS Alanı kısmına SPAM gönderen siteyi yazıyorum ve Görünümlere Filtre Uygulama kısmından Tüm Web Sitesi Verileri kısmını seçiyorum. Sonrasında Kaydet diyerek, sorunsuz bir şekilde ekliyorum. Bu şekilde 100 adet siteyi ekledim fakat sonrasını ekleyemedim.

Sıkıntımı şu konuda dile getirdim: Google Analytics Filtre Sınırına Ulaştınız
Daha önce bununla ilgili açtığım konu: Google Analytics Doğru Filtre Ekleme Şekli Nedir?

İnternette hem Türkçe hem de yabancı kaynaklara baktığım zaman değişik değişik ekleme şekilleri var. Kimisi Kampanya Kaynağı seçeneğiyle ekliyor, kimisi Yönlendirme seçeneğiyle ekliyor. Bu işin doğrusunu bana öğretmek için ücreti mukabilinde destek istiyorum. Tek amacım, elimdeki SPAM gönderen siteler listesindeki 300'e yakın siteyi eklemek hepsi bu.

Saygılarımla...

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

seomarkam seomarkam Google SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yerel Firma Rehberi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 624 / 199
  • Ticaret 22, (%95)
.htacces den spam ip leri engelleyin.
saygılar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al