lostyazilim

Google News Kaydı Olan Ulusal Haber Sitesine Eleman Alınacaktır | GECECİ ve PAZAR ELEMANI

7 Mesajlar 779 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

Ejder Ejder Etraf.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)

Merhaba Google News kaydı olan marka tescili yapılmış ulusal haber sitesi için eleman alımı yapılacaktır.

Yapacağı Şeyler
-Google News haber mantığına sahip olacak.
-Çalışma saatlerine bağlı kalacak.
-Haber detayını okunaklı bir şekilde düzeltecek, oradan buradan linkli yazıları kopyalayıp geçmeyecek.
-Ciddi oranda özgünleştirme yapacak.
-Planlarına göre işini değil işine göre planlarını ayarlayacak.
-Ekip çalışmasına uygun olup, söylenen sözleri, ikazları dinleyecek.
-Haber resimlerini doğru düzgün seçecek.

Yapmayacağı Şeyler
-Maaş günü gelmeden maaş talep etmek.
-Haberin tamamını kopyalayıp haber eklemek.
-Haber resimlerini bozuk seçmek.
-Özensiz haber yapmak.
-Ekip arasında fitne,fesat çıkarmak.
-Editör Müdürü'nün uyarılarını dikkate almamak.
-Zırt pırt izin istemek.
-İletişim konusunda problem yaşatmak.

---------------------------------------------------------------
Alınacak elemanlardan birisi Pazar günü 15 saat çalışacak.
Alınacak elemanlardan birisi her gece 00.00 ile 08.00 arası çalışacak.

Sadece 2 eleman alacağız. Ben bu işte iyiyim, ben sitenize katkı sağlarım, hakederek maaş almak istiyorum, bu işi hakkıyla yapacağım vs. diyenler bana özel mesaj ile ulaşıp detaylı görüşebilirler.

NOT : YAZIYI OKUMADAN BAŞVURMAYIN, HERŞEY GAYET AÇIK.

PM ALABİLİR MİYİM YAZANLARA DÖNÜŞ YAPILMAYACAKTIR.

Bana adınızı, yaşınızı ve referansınızı gönderirseniz kısa sürede çalışma yapabiliriz.

Hep o dini mesajları 15 kişiye göndermedim diye bu haldeyim..
wmaraci
reklam

annebebekegitimi annebebekegitimi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 111 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Geçmişe dönük mesajlarınızı okdudum.. Bir çok kişiden şikayetiniz var.. Hakkınızı arayan bir kişisiniz.. Tebrikler..
Ancak idare edilen insan ise eğer, bu iş bir sanattır..
Ben olsam aşağıda yazılanları şöyle ifade ederdim..

Yapmayacağı Şeyler ( Çalışma Prensiplerimiz)
-Maaş günü gelmeden maaş talep etmek. (Maaş ödemeleri tam gününde yapılmakta olup, öncesinden maaş talebi yapılmaması önem arz etmektedir.)
-Haberin tamamını kopyalayıp haber eklemek. = Kopya haber anlayışı ile çalışmadığımızdan özgün haber yapacak kabiliyet ve beceriye sahip...
-Haber resimlerini bozuk seçmek. = Her yapılacak haberin resimlerini seçip, yayınlayacak kabiliyet ve beceriye sahip...
-Özensiz haber yapmak. = Haber seçiminde ve yayımında gerekli özen ve hassasiyetin gösterecek..
-Ekip arasında fitne,fesat çıkarmak. = Çalışma ortamımız birbirine sıkıca kenetlenen ekip çalışması olup, takım ruhunu olumsuz etkileyecek hal, hareket ve tavırlardan sakınılması..
-Editör Müdürü'nün uyarılarını dikkate almamak. = Takım ortamına ve takım liderine ayak uyduracak ....
-Zırt pırt izin istemek. = Haber işi yürütülmekte olduğundan fazla izin alınamayacağını ifade etmek isteriz....
-İletişim konusunda problem yaşatmak. = İletişim hususunda takım ruhuna uymak.. (Elbette kendinize güveniyorsanız şöylede diyebilirsiniz: iletişim hususunda bizim gibi olmak...)

Ek Olarak: Takım ekibi seçiminizde hakkınızda hayırlısını diler, başarılarınızın devamı ile saygılarımı ifade ederim.
zenko56

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)

annebebekegitimi adlı üyeden alıntı

Geçmişe dönük mesajlarınızı okdudum.. Bir çok kişiden şikayetiniz var.. Hakkınızı arayan bir kişisiniz.. Tebrikler..
Ancak idare edilen insan ise eğer, bu iş bir sanattır..
Ben olsam aşağıda yazılanları şöyle ifade ederdim..

Yapmayacağı Şeyler ( Çalışma Prensiplerimiz)
-Maaş günü gelmeden maaş talep etmek. (Maaş ödemeleri tam gününde yapılmakta olup, öncesinden maaş talebi yapılmaması önem arz eder.)
-Haberin tamamını kopyalayıp haber eklemek. = Kopya haber anlayışı ile çalışmadığımızdan özgün haber yapacak kabiliyet ve beceriye sahip...
-Haber resimlerini bozuk seçmek. = Her yapılacak haberin resimlerini seçip, yayınlayacak kabiliyet ve beceriye sahip...
-Özensiz haber yapmak. = Haber seçiminde ve yayımında gerekli özen ve hassasiyetin gösterecek..
-Ekip arasında fitne,fesat çıkarmak. = Çalışma ortamımız birbirine sıkıca kenetlenen ekip çalışması olup, takım ruhunu olumsuz etkileyecek hal, hareket ve tavırlardan sakınılması..
-Editör Müdürü'nün uyarılarını dikkate almamak. = Takım ortamına ve takım liderine ayak uyduracak ....
-Zırt pırt izin istemek. = Haber işi yürütülmekte olduğundan fazla izin alınamayacağını ifade etmek isteriz....
-İletişim konusunda problem yaşatmak. = İletişim hususunda takım ruhuna uymak.. (Elbette kendinize güveniyorsanız şöylede diyebilirsiniz: iletişim hususunda bizim gibi olmak...)

Bazen karşınıza öyle sanatlar çıkıyor ki sanata saygınızı farketmeden yitirebiliyorsunuz :rolleyes:

Yazdığınız şekilde algılayarak ilan ile ilgileniyorsanız detayları görüşebiliriz. Hayırlı geceler.
annebebekegitimi

kişi bu mesajı beğendi.

annebebekegitimi annebebekegitimi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Student
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 111 / 45
  • Ticaret 5, (%100)

Ejder adlı üyeden alıntı

Bazen karşınıza öyle sanatlar çıkıyor ki sanata saygınızı farketmeden yitirebiliyorsunuz :rolleyes:

Yazdığınız şekilde algılayarak ilan ile ilgileniyorsanız detayları görüşebiliriz. Hayırlı geceler.

Yok Hocam Teşekkür ederim.. Açıkcası iki haftadır bende yazar arıyorum. Ancak aradığım lezzet ve kıvamda bir yazar henüz maalesef bulamadım..

Yazmakta bir sanattır. Bugün maalesef insanımız güzel Türkçe konuşmayı bilmediği gibi, güzel yazı yazmayı da bilmiyor..

wmaraci
wmaraci

HakikatTR HakikatTR Nizamettingumus.Com.TR Kimlik Onayı
  • Üyelik 09.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Müsteşar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** G**
  • Mesajlar 430
  • Beğeniler 275 / 162
  • Ticaret 1, (%100)
Imla kurallarını dikkate almıyorsanız ilgilenebilirim.

• Üyelik 11.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Stajyer (Köle)
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 80 / 145
  • Ticaret 4, (%100)
İlan günceldir.

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Pek detay verilmemiş, iş ahlakı dışında.

Çalışan evden mi gelip orada mı yazacak. Yer Balıkesirdeyse yazar bulmak zor.

Gece çalışacak kişi hür nü derken haftasonu da dahil mi?

Ücretler de belli değil.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al