Düzenli maaş verebilecek ve sigortamı yapabilecek olan kişiler var ise evden de tam zamanlı olarak çalışabilirim.
Ayrıca reklam işi yapmak isteyen yatırımcılarla da reklam dükkanı ve grafik ofisi açabiliriz.

Şu anda Antalya'dayım

İstanbul bölgesinde kalacak yer imkanı olan güvenebileceğim.. Tam zamanlı ve devamlı olarak iş arıyorum.

YAPTIĞIM WEB İŞLERİ

- Web PSD arayüz çizimleri
- Web HTML / CSS kodlama
- HTML 5 / GIF Banner tasarımları
- Slider tasarımları
- Her türlü web yönetim paneli kullanımı (içerik girişleri / takibi)
- Her türlü script kurulumu, düzenlemesi ve tema editlemesi
(Wordpress, opencart, magento, prestashop, joomla, özel yazılım )

YAPTIĞIM REKLAM İŞLERİ

- Tüm reklam materyal tasarım işleri (kurumsal kimlik, logo, el lanı, kartvizit.....diğer)
- Dükkan / cam / cephe giydirme uygulaması
- Araç giydirme uygulaması
- Günlük küçük işler uygulaması (dekota, polikarbon vs üzerine yapıştırma / kesme / uygulama)
- Tabela montaj uygulaması
- Müşteri ile iletişim, ölçü alma, fiyat hesaplama, fiyat verme, pazarlık yapma, iş takibi vb...

YAPTIĞIM BASILI İŞLER

- Gazete tasarımları (mizanpaja uygun)
- Dergi tasarımları

KULLANDIĞIM PROGRAMLAR

- Photoshop
- Illustrator
- Indesign
- Fireworks
- DreamWeaver
- Corel Draw
- QuarkXPress
- Tüm Microsoft Ofis programları (word, excell, powerpoint)

İŞ İLANIM HAKKINDA

İstanbul'da kalacak yerim yok, kalacak yer imkanı sağlayacak kişilerin iletişim kurmasını beklerim. İsteğe bağlı olarak yanımda iki kişi daha var. Vasıfsız işlerde onlarında yanımızda çalıştırabiliriz. Sigorta kesinlikle şart bir durumdur. Maaş beklentim İstanbul için 2500 TL - 5000 TL arasındadır.

Düzenli maaş verebilecek ve sigortamı yapabilecek olan kişiler var ise evden de tam zamanlı olarak çalışabilirim.

İLGİLENEN FİRMA SAHİPLERİ VEYA ŞAHISLAR BANA MESAJ GÖNDEREBİLİR

İyi çalışmalar...