wmaraci reklam

nakliyat defteri sitesi

3 Mesajlar 478 Okunma
wmaraci reklam

energy1907 energy1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 33 / 31
  • Ticaret 16, (%94)
Merhaba arkadaşlar daha önce de bu ilanı açmıştık ve bir arkadaşa işi vermiştik arkadaş işi teslim etmedi bizde kendimiz yapmaya çalıştık ama çok fazla eksik ve kodlama hatası olduğunu gördüm.

Kısaca platform için örnek site : http://www.evdeneve.gen.tr/defter/

Bu site gibi 2 tip üyelik olması gerekiyor.

1. normal üyelik 2. gold üyelik ( üyeliklerin bazı özellikleri var deftere mesaj atabilir.reklamı anasayfada gösterilir gibi bu özellikleri yönetim panelinden ayarlanabilir olması gerekiyor. üyelikler ücretli yada ücretsiz gibi ücretliyse ne kadar kısaca iddaa tahmin sitelerindeki gibi otomatik sonlanma vs.)
2. deftere mesaj atma anlık olması gerekiyor sayfa yenilenmeden mesajları görmeliyiz. örnek sitedeki gibi arama yapabilmeliyiz. gold üyeler normal üyeler farklı renklerde ayarlanabilir olmalı.
3. Ziyaretçilerimiz sayfadan taşınma talebi verebilmeli. Bu talepler yönetim paneline düşmeli onaydan sonrada gold üyelere gösterilmeli.

Bizim sitemizde kullanıcı üye olduktan sonra ödeme yapacaktır ( bu süreçte deftere mesaj atamaz ) . Mobil ve banka havalesi & paypal gibi ödeme seçenekleri olacaktır.

Şuanda aklıma gelen bunlar arkadaşlar ben kod bilgim olmadan 2 günde benzer bir siteyi yaptım fakat dediğim gibi işimizi görse de tam olarak istediğimizi yapamadık lütfen uçuk kaçık fiyat veren arkadaşlar hiç zahmet edip yazmasın.

iddaa tahmin scriptlerinin fiyatlarını görüyoruz mantık olarak ona benzer bir gold sistemi olacaktır.

tema konusunda olabildiğince sade tema olabilir örnekteki gibi çok extra işe gerek yoktur.

ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Lütfen tekliflerinizi xx TL ye xx günde teslim ederim gibi yaparsanız sevinirim.

İşi alıp teslim etmeyen arkadaşa -itrade verilecektir.

wmaraci
reklam

VokalNET VokalNET Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek İnternet & Teknoloji
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 2 / 19
  • Ticaret 10, (%60)
İletişim Bilgilerimiz:

GSM: +90 505 018 80 42

Telefon:+90 850 532 01 43

Mail: mtoprak@vokalnet.com

Adres: Osmanağa Mah. Hasırcıbaşı Cd. No:25/5

Web: www.vokalnet.com

Yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçerseniz, ilanınız hakkında size yardımcı olabiliriz. İyi çalışmalar.

VokalNET İnternet & Bilişim Hizmetleri
www.vokalnet.com

Dolphin Dolphin Web Tasarım & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım & SEO Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 131 / 321
  • Ticaret 22, (%100)
Yardımcı olabilirim.

hayat illegal!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al