freelance iş ilanları

Satiş Ortaklıgı Verilecektir.

6 Mesajlar 871 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

WebUzmani WebUzmani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba,

Firmamız gün itibari ile satiş ortaklıgını aktif etmiş durumdadır. Nedir bu satiş ortaklıgı derseniz. Siz hiçbir işlem yapmadan, yorulmadan sadece müşterileri bizlere yönlendirerek hizmet almasını sağliyorsunuz ve getirdiginiz müşteriler bizlerden hizmet aldıktan sonrasında sizin hesabınıza gelen her ücreti kredi olarak ekliyoruz bu krediler ile isterseniz hizmet alabilirsiniz isterseniz ay başında bu ücreti nakit olarak dönüştürebilirsiniz. Hemen daha fazla bilgi için yazının devamını okuyun..

Sistem tamamen cok açik ve net, sizin yapmanız gereken tek şey bizim belirledigimiz paketlerin ister tanıtımını yapmak ister arkadaşlarınıza, akrabalarınıza gösterip o paketlerin satışını yapmaktır satişını yapıcagınız zaman size verdigimiz link ile üye olması veyahutta ürün satın alıcagı zaman bizlere ticket ile bilgi vermesi ben x kişisi yardımı ile hizmet almak istiyorum v.b kelimeler yeterlidir. Daha sonrasında ise bize yönlendirdiginiz müşteriler bizlerden hizmet aldıgı zaman sizin alicaginiz komisyon ( ücret ) hesabınıza kredi olarak ekleniyor bu krediler ile isterseniz firmamızdan hizmet alabilirsiniz isterseniz ay başında ( 1 ve 7 arasında ) bu krediyi nakite dönüştürebilrsiniz. Komisyon paketlerine göz atabilirsiniz.

Hosting Paketleri ;

Linux 1 = %3 komisyon ( 3.50 TL )
Linux 2 = %10 komisyon ( 10.00 TL )
Linux 3 = %15 komisyon ( 15.00 TL )

Reseller Paketleri ;

Reseller 1 = %4 komisyon ( 5 TL )
Reseller 2 = %10 komisyon ( 10 TL )
Reseller 3 = %15 komisyon ( 15.00 TL )

Web Tasarım Paketleri ;

Tüm tasarım ücretlerine göre %35 komisyon verilir buda tasarım ücreti 100 tl ise 35 tl'si o kişiye aittir. Ufak bir hesap bile yapsanız bir ay'da 10 tane hosting satsanız cok iyi ücret elde edersiniz yapmanız gereken tek şey sadece müşterileri bize yönledirmek ve satiş olması satiş oldugu zaman krediniz anında eklenir. Örnektede göreceginiz üzere bir adet müşteri satiş temsilcimiz'in linkini kullanarak üye olmuş ve sipariş vermiş ödemesi bekleniyor.

Tüm müşterilerimiz hizmet ücretini 4 farklı ödeme yöntemi ile yapabiliyor. ( Kredi kartı, Banka havalesi, Mobil Ödeme, Paypal ) olarak ödeme yapabiliyorlar. Bunun hariçinde her türlü site açilabilir ( adult, hacking, w@rez v.s ) Web sitemiz 2048 bit ssl ile şifrelenmektedir. Türkçe cPanel ve Litespeed web server kullanmaktayız. 7/24 sistem'de aktif olan antivirüs ve firewall hizmetlerimiz mevcuttur. Temsilciler tanıtım konuları açip müşteri çekebilirler.

Şimdi siz'de ben satiş temsilcisi olmak istiyorum derseniz firmamız üzerinden yada iletişim adreslerinden ulaşip hemen temsilcimiz olabilirsiniz.

İletişim ;

Web : web-uzmani.net
Gsm : 05423767450
Mail : can@web-uzmani.net

wmaraci
reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)
Bir nevi saadet zinciri olayı diyebilir miyiz?

kişisel bloğ • tevfik.org

Doping Creative Doping Creative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Makale Yazarı&webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad P** Ç**
  • Mesajlar 269
  • Beğeniler 36 / 40
  • Ticaret 7, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Bir nevi saadet zinciri olayı diyebilir miyiz?

Hocam konu sahibini tanımıyorum. fakat saadet zinciri ile bunun alakasını göremedim ? satış ortaklığı türkiyede birçok firmada var.Yasal. sizin bahsettiğiniz pramid sistem.

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3623
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

Doping Creative adlı üyeden alıntı

Hocam konu sahibini tanımıyorum. fakat saadet zinciri ile bunun alakasını göremedim ? satış ortaklığı türkiyede birçok firmada var.Yasal. sizin bahsettiğiniz pramid sistem.

Yok sadece soru sordum, öğrenmek istediğim bu idi. Baltalama gibi bir amacım yok, umarım başarılı olurlar.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
wmaraci

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Saadet zinciri ile alakası yok saadet zinciri dediğiniz olayda önce biraz para ver sonra müşteri çek ben sana para vereyim müşteri yoksa pır pır pır para nerde yok :) burda ise emeğinizin karşılığını almaktan bahsediliyor.

WebUzmani WebUzmani Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 124
  • Beğeniler 4 / 17
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar yanliş anlaşilma olmasın kesinlikle satiş ortaklıgı Türkiye genelinde mevcut sadece hosting sunucu değil bugün online giyim v.s makyaj siteleri dahi bu tür uygulamalar yapiyor bizim amaçımız hem çevremizdekileri az'da olsa ücret kazandırabilmek hem'de daha fazla müşteri kapasitesine ulaşabilmektir. Çünkü herkeze kalitemizi göstermek istiyoruz.

Anlamayan arkadaşlarımız için tekrar'dan belirtiyorum burada yapicaginiz her satiş için bir komisyon ücreti aliyorsunuz bu komisyon ücreti sizin hesabınızda birikiyor ve her ayın 1 ve 7 arasında ister nakite çeviriyorsunuz ister firma üstünden hizmet alabiliyorsunuz size kalmiş birşey şahsen güzel bir sistem yani sadece müşteri bulup getiriyorsunuz ve komisyon aliyorsunuz, sunucu derti yok, hata derdi yok, müşteriler ile 7/24 uğraşmiyorsunuz detaylıca baktıgınız zaman zaten anliyacaksınız :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al