wmaraci reklam

Superonline İnternet Bağlantılarına 150 TL Migros Hediye Çeki+ 50 Tl Nakit Hediye

3 Mesajlar 684 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Merhaba arkadaşlar. Superonline yeni kampanya yaptı superbox alımlarına 100 adsl fiber veya vdsl alımlarına 150 TL mıgros hediye çekı hediye ediyoruz. Çekilişsiz kurasız herkese hediye ediyoruz. Altyapı kontrolü ve internet bağlanmak için buradan yazabilirsiniz. Ayrıca siz veya getireceğiniz her 1 müşteriye de 50 tl hediye ediyoruz. Kurulumun ardından hesabınızı gönderiyorum. Kampanya 1 ay devam edecektir.

* Superbox, adsl, fiber internet fark etmeden bütün paketlerde geçerlidir. Paket fiyatı arttıkça size verilen ücret te artacaktır. Min paket 99 TL lik pakete 50 TL ödeme yapıyoruz.
* Türkiye'nin 81 ilinde satabilirsiniz. Alacak kişinin numarasını verirseniz ofisten arayıp altyapı kontrolü yaparak sistemden giriş yapıyoruz sonrasında ekip max 2-3 gün içinde gelip kuruyor.
* Altyapı olmaması durumunda bilgi verirseniz elimden geleni yaparım.Altyapı olmayan yerlerde superbox veriyoruz. Turkcell hattınız çekiyorsa superbox uygundur altyapı yok sorununu çözebiliyoruz.
*Superboxlarda tahhut bitmeden iptal edilebiliyor. BU konuda da yardımcı oluyorum.
* Yaşadığınız arıza durumunda normal şartlardan çok daha hızlı şekilde çözüme kavuşturuyorum.Bulunduğunuz ildeki ekiple iletişime geçerek rica ediyorum ve işleminizi hızlandırıyorum.
* Ödemeler internetin aktif olduğu andan itibaren hesabınıza havale yapılacaktır.
* %40 ve üstü engelli , şehit ve gazi yakınları için bütün paketlerde %25 indirim mevcuttur.
Aklınıza takılan herhangi bir konu için danışabilirsiniz, seve seve yardımcı olurum. İlla bir şey almanıza gerek yok genel olarak superonline sorunları için ücretsiz destek olurum
Forum Dışı Müşteri Hizmetleri: 0850 307 05 32

wmaraci
reklam

onay2121 onay2121 WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 5 / 1
  • Ticaret 2, (%0)
Acıl paraya ıhtıyacim var 50 hemen alıyormuyuz

bahtiyarcicek07 bahtiyarcicek07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ekonometrist
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 9 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Bağlantı yapılırsa hemen hocam normalde bağlantı 2-3 gün sürer

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al