[CENTER]WEB SİTEMİZ

Merhabalar daha önceden olduğu gibi firmamızı bilen ve bilmeyenler için detaylı şekilde bir iş ilanı Açmaya kara verdim imzamdaki Konumuz yeni eski firmamı devir edelim 5 ay oldu ve ayda 30 üzeri teklif veriyorduk şimdi dev projelere imza atmaya eksik kadromuzu tamamlama adına ilan acıyorum hedefleri büyük olan ve FREELANCER olarak büyük işlere imza atıp Büyük paralar kazanmak isteyen ekip arkadaşları arıyoruz

ARANILAN EKİP EKSİKLİGİ
1. PHP SIFIRDAN ileri seviye Bot dahi yapabilen PHP UZMANI 4 kişi
2. WP hertürlü eklenti modül tema işlemi yapabilen WP UZMANI 2 kişi
3. GRAFİKTE İSTENİLEN TEMAYI CSS HTML dahil edebilen GRAFİKER UZMAN 2 kişi

TOPLAMDA EKİBİMİZE 8 YENİ ÇALIŞMA ARKADAŞI ALACAGIZ.
HEMEN ARAMIZA KATILMAK İCİN
EKİBİMİZİN İŞ TAKİP SAYFASI

ARAMIZA KATIL EDİP DAHA SONRA BİZE GEÇMİŞ REFERANSLARINIZ DAHİL GÖNDERİN

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ
şu an sistemimiz mevcut size üyelik veriyoruz sisteme giriyorsunuz gelen tekliflere fiyat ve süre veriyorsunuz en iyi süre ve fiyatı veren o işi
veriyoruz geri sayım sayyacı işi aldıgınız an başlıyor zamanında verdiginiz her işten puan kazanıyorsunuz iş zamanında verildiginde ödemenizi alıyorsunuz ve birde puan kazanıyorsunuz 6ay kış 6 ay yaz sezonunda bizden en iyi puan toplayan ikramiye para veya o ayki ödülü kazanıyor.
AMACIMIZ HEM sizi işinize motive etmek hem daha çok işlere imza atmak
BAŞVURULAR ARASINDA en iyi uzmanların başvuruları kabule dilecektir yarım yamakal işler bitiren kişiler lütfen başvurmasın sonucta müşteriye mahcup olmamak için KADROMUZU EN İYİ UZMANLARDAN SEÇİYORUZ EN iyiler bol kazansın işin devamlılıgı gelsin AMACIMIZ BİRLİK BERABERLİKLE iş çıkarıp kazanmaktır

BU İŞTEN ev aldım araba alan ünv harclarını ödeyen motor alan ekip arkadaşlarım var hepside *** üyesi KADROMUZ ŞU AN 10 KİŞİ BİZ 10 ekip arkadaşı daha lazım her 2 haftada bir toplantımız oluyor wp üzerinden kaynaşmak tanışmak adına
ŞİMDİ TESCİL SOFT ekibine katıl sende hedeflerini yakala.
not: ESKİ KONUMUZDA 107 iş teslim ettik 1 yıllık sezonda umuyorum hedefimiz şu an 200 İŞ TESLİM ETMEKTİR.

teklifler hem sitemizden hem AYRI PLATFORMLARDAN gelmektedir ben adminden ekledigim tüm teklifleri tüm yazılımcılar görmektedir en iyi süre ve fiyatı veren o işi aktardıgımda iş ondadır ve geri sayım sayyacı otomatik başlar ve süresi doldugunda iş teslim için transfer den linkleyip demosunu sunup işi teslim alıp müşteriye veriyoruz ödemesini alıyor ve birde puan kazanıyor.
[/CENTER]