wmaraci reklam

tescilli firmamıza FREELANCER UZMANLAR alınacaktır ilgilenenler konuya

3 Mesajlar 438 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

WWW.OFiSTO.COM.TR

gelen teklıflerı sizlere sunuyoruz tekliflendiriyorsunuz bizlerde uygun olan işleri sizlere tanımlıyoruz ve o işin ön ödemesini yapıp işi başlatıyoruz.

BAZI UZMANLARIMIZ AYDA 10 15k BAZI UZMANLARIMIZ 2 3K kazanmakta gelen işlere baglı olarak degişkenlik göstermektedir.

UZMANLARI EKİBE ALDIKTAN SONRA MALESEF kendi işlerine daha yogun oluyorlar boş bekleyip kafasına göre takılacaklar lütfen hiç katılmasın

3 kişi SIFIRDAN her projeyi yapabilecek PHP ileri derece sıfırdan ileri derece UZMAN

2 kişi tema giydirme APİ BANKA ENTEGRASYONLARI ekleme modifiye işlerine hakim eli hızlı php uzman

1 laravelde iyi derece uzman verilen projeyi sorunsuzca hızlıca teslim edebilen

LÜTFEN EKİBE KATILACAK UZMANLARIN YARIM YAMALAK bilgileri ile başvurmasınlar ekibimiz 8 kişi toplam 15 kişi olacagız kendine güvenen iş yapıp sürekli para kazanmayı hedefleyen içinde allah korkusu olan emegine ekmegine saygısı olan kişiler arıyoruz

ALLAHA ŞÜKÜR KAZANIR VE KAZANDIRIR amacımız boş durmadan gelen teklifleri hızlıca fiyatlandırmak

ekibe katılan ilk 2 uzmanımızın işi hazırıdır

LÜTFEN referanslarınızla 0850 840 7 841 whatsappdan bana yazabilirsiniz

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: Coder27 (25.01.2022 19:36)

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

Yanlış anlamada gerçek yazılımcı ve ileri düzey uzman freelancer ler ayda 10 15 k lık iş yapmaz kendi bünyesinde çalışır bilmiyorum ama bu aylık  8 9 10 15 20 k ya çalışan uzman kişilerin gerçekten freelancer ve dosya yazmasından şüpheliyim büyük ihtimalle hazır dosyaları getirip üzerinde değil tokuş 2 modül ekliyordur yani bana mantıklı gelmiyor belki yanlışta olabilirim ama şuan çoğu yazılım firmasının sattığı Scriptler olsun tema olsun vb hepsi codecanyondan veya themeforestten yabancıların yazdığı dosyaları alıp bir kaç bölgeyi değiştirip satışa çıkarttığını şahitim 

Coder27 Coder27 www.ofisto.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 243
  • Beğeniler 58 / 41
  • Ticaret 11, (%100)

Sevindari30 adlı üyeden alıntı adlı üyeden alıntı

Yanlış anlamada gerçek yazılımcı ve ileri düzey uzman freelancer ler ayda 10 15 k lık iş yapmaz kendi bünyesinde çalışır bilmiyorum ama bu aylık  8 9 10 15 20 k ya çalışan uzman kişilerin gerçekten freelancer ve dosya yazmasından şüpheliyim büyük ihtimalle hazır dosyaları getirip üzerinde değil tokuş 2 modül ekliyordur yani bana mantıklı gelmiyor belki yanlışta olabilirim ama şuan çoğu yazılım firmasının sattığı Scriptler olsun tema olsun vb hepsi codecanyondan veya themeforestten yabancıların yazdığı dosyaları alıp bir kaç bölgeyi değiştirip satışa çıkarttığını şahitim 

nerhaba tamda  bu durumdan dolayı  sıfırdan ılesı sevıye  bılgılı uzmanlar  alacagız  tema gıydırme  ıslerı yapanlar  ve  konudakı arayışlarımız var   bende  calısan var  ekıbımde  xx.xxx  ve xxx.xxx teklıflerı yaptık ğ

proje bazlı

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al