wmaraci reklam

Ürün Bilgileri Tablo Halinde Yazdırılacak

2 Mesajlar 550 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhabalar, elimde yaklaşık 60 tane ürün var. Her bir ürünün ortalama 7-8 tane verisi var. Bu verilerin girileceği şablonu ben vereceğim şu şekilde: http://prntscr.com/ay6rfb

Bu şablonlara girilecek verileri de vereceğim haliyle. Anlaşacağım kişiden isteğim bu verileri şablona girmesi ve bana kod formatında atmasıdır. Bu şablonda düzenleme yapabileceği bir wordpress paneli de sağlayacağım kendisine, kendisinde yoksa.

60 tane ürünün verilerini şablona ekleyecek düzgünce, hangi tablo hangi ürüne ait belli olacak. Bunu da bana teslim edecek. Veriler fotoğraf üzerinde olacaktır. Veriye bak, yerine yerleştir ve gönder kısımlarından oluşan bir iştir.

Sorusu olan varsa özelden veya konudan yazabilir. Bir detayı gözden kaçırmış olabilirim. Şuan düşündüğüm bir ücret yok ancak birileriyle konuştukça olur diye düşünüyorum. İlgilenenler pm atabilir veya konuya yorum yapabilir.

wmaraci
reklam

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
ürünlerin kategorileri varmı?kullanıcağınız db mssql mi yoksa mysql mi?asp.net ile işleminizi yapabilirim ancak wordpress nasıl import edebilirim bilmiyorum.Ayrı bir sayfa yapabilirsiniz belki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al