Wordpress Tema İşleri Verilecektir Sürekli Çalışılacak

5 Mesajlar 616 Okunma
smmexpress

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)
Merhaba arkadaşlar,

artık günde onlarca tasarım işi aliyoruz lakin bunların yarısı çöp'e gidiyor gitmesinin sebebi nedir diye soracaksınız personel olmadıgından ötürü ben şuan bir şirkette linux sistem mühendisi olarak faaliyet gösteriyorum. Yazılım agırlıklı bir şirketiz bizlerede aşırı derecede teklifler geliyor en azından haftada bir kaç iş vericegimiz bir arkadaş ariyoruz.

Sadece wordpress tabanlı işler verilecektir kendisine, sunucusunu güvenligini bizler sağliyacagiz arkadaşa sadece wordpress'i kurmasıdır işte efendim istege göre vericegimiz temaları yapması olacaktır zaten biz herşeyi özelden konuşacagız şunuda söyliyeyim ben personel değil kardeş, dost ariyorum ben müşteriye bi şablon göstericem işte beyfendi bu nasildir okey derse gelicem alicagimiz arkadaşa bak kardeşim bu sitedeki gibi bi tema istiyor müşterimiz sen istersen o sitenin html'ini çekip enteğre et bizim umrumuzda değil yeterki bana o temayı kurup teslim et istersen sıfırdan yaz sonrada de ki usta bu tasarım için ben 200 lira 300 lira misal fiyat istiyorum bende ona göre işlem yaptiracagım. Senin biçecegin fiyat sana tamamen gelicek. Biz genellikle *** ve reel'den iş yapiyoruz

bu sisteme uygun çalişabilecek olan varsa mail atması yeterli olacaktır ilk önce tanişırız kimdir nedir ne değildir konuşuruz ardından işleri veririz ama bana gelipte şunu kesinlikle demeyin. abi bu hafta sınavım vardi bu temayi yapamam ben işi aliyorsam ödemenin yarısını alırım işi aldıktan sonra gelipte sınavım vardı yapamadım demeyin. sınavınız olur eyvallah en azından söylersin ona göre bende iş veririm ödemesini alırım kendimi ayarlarım

eğer bu sisteme uyabilecek olan varsa mail adresim "system@ogulcanmustu.com.tr" detaylıca skype üzerinden veya telefondan görüşecegiz.

adınızı soyadınızı, yaşınızı, nerde oturdugunuzu, telefon ve skype adresinizi belirtmeyi unutmayin mailde referanslarıda unutmayalim
emrensl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

tahatr tahatr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek İş Platformu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** D**
  • Mesajlar 823
  • Beğeniler 132 / 131
  • Ticaret 37, (%97)
yardımcı olabilriim size skype: doganaymedya

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)
Yardımcı olabilirim.

https://wmaraci.com/forum/is-arayanlar/php-kodlama-wordpress-isleriniz-yapilir-233679.html

Özelden konuşabiliriz.

AkarTaahhut AkarTaahhut akartaahhut.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım Sektörü
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 20 / 35
  • Ticaret 2, (%50)
wmaracina sürekli giremiyorum mail atin kendinizi tanitin birden fazla kişiylede çalişabiliriz arkadaşlar
emrensl

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

enerjihosting enerjihosting WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba
Mail gonderdim. Semih

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al