wmaraci reklam

YALNIZCA eticaret bilgisi olan arkadaşlar için

5 Mesajlar 722 Okunma
wmaraci reklam

vipmarka vipmarka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
Herkese merhabalar

e-ticaret , sosyal pazarlama ile yaklaşık 4 yıldır aktif olarak uğraşmaktayım universiteden sonra başlayan maceramda kendim için çok uç noktalara çıktım.

Şu an için sosyal medya facebook , instagram ve kendi e-ticaret sitem üzerinden satışlarıma devam ediyorum. Hali hazırda bulunan bir depomuz da mevcut / Satış alanı bay / bayan ayakkabı ekstra olarak çanta vb aksesuarlarda olabiliyor dönem dönem

2016 ocak - ekim aralığında 400 bin tl civarında ciro yaptık bunlar kargo dökümanlarında net olarak biraz daha üzerinde olabilir. Bunu yazma amacımda
sektördeki satış hacimimiz ile ilgili konuyu okuyan arkadaşlarım bilgisi olmasıdır.

Ek olarak 2015 yılı total ciro 1.100.000 civarındadır

Sonuç olarak burada konuyu açma ve ihtiyacım olanları belirtmek istiyorum

Reklam , Tasarım , Yazılım ve Bizimle birlikte yenilik ve iş geliştirmede yardımcı olacak bu niteliklerden bir veya birkaçına sahip olan arkadaşlarla görüşmek istiyoruz.

Eğer maddi ve iş anlamında yeterli olabileceğini düşünen arkadaşlar olursada ortaklık konuşulabilir.

Universite öğrencisi olan arkadaşlar olursa konu ile ilgilienen lütfen bana pm den özel olarak ulaşsınlar

Ek olarak : istanbul avrupa yakasında bulunan ofis - mini depo şeklinde olan ofisimizde çalışma alanı olarak kullanılabilir.

Konuyla ilgili meraktan bilgi pm si lütfen istemeyin arkadaşlar genel olarak ihtiyacımız olan durumu bahsettim bu işte gerçekten ilerlememizi sağlayacak arkadaşlara ve kendileri için maddi ve iş anlamında ilerleyebilecek arkadaşlara ihtiyacımız var

Maddi olarak size yüksek bir maaş vaad etmiyoruz bunu belirtmek istedim bu bahsettiğim işte bizi 1 adım öteye taşıyacak her arkadaşa 1 kazandırması halinde 5 alacağını garanti edebilirim yeterki gerçekten işini bilen ve istekli hevesli insanlarla çalışalım.

Son olarak : Whatsapp mesajlarımıza cevap verecek avrupa yakası Gazi osman paşa , Sultangazi , Arnavutköy , Bayrampaşa ve çevresinde ikamet eden bayan bir arkadaş arıyoruz sultangazide bulunun kendi sürücü kursumuzdaki ofisimizde çalışacaktır.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

halita69 halita69 Ah Şu Ellerim Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Diploma var İş yok
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 11 / 14
  • Ticaret 1, (%100)
Pm gönderdim hocam
vipmarka

kişi bu mesajı beğendi.

El elden üstündür, El elle yükselir. >www.kpssagrubu.net

vipmarka vipmarka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 9 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
halita69 İlginiz için teşekkürler dönüş yapılmıştır.

roberts roberts SEO Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Seo ve Adwords Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 21 / 4
  • Ticaret 1, (%100)
Merhabalar, pm gönderdim.

wmaraci

sarme61 sarme61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad I** K**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 1, (%100)
pm gönderildi

i-kol.net
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al