wmaraci reklam

Yeni Film Siteme Emek Ortağı Arıyorum.

5 Mesajlar 1.005 Okunma
wmaraci reklam

ToTeM ToTeM Asabi ... Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 9, (%100)
Merhaba, henüz yeni açılmış olan dizi, film içerikli siteme emek ortağı arıyorum. Birlikte emek harcarız, birlikte meyvelerini toplarız. Sitemde piyasanın en iyi film scripti olarak kabul edilen Yıldız Film scripti (165 TL) kullanılıyor. Lisanslıdır.

Bu ortağın domain, hosting (Alastyr Standart Sınırsız Paket), lisans masraflarına karışması gerekmiyor. İlerde site para kazanmaya başladığı zaman bunlar konuşulur, halledilir.

Bu istemediğim birşey ama ayrılık durumunu da konuşmak gerekiyor. İlk 6 ay içerisinde ortaklıktan ayrılırsa hiçbir şey talep edemez ama sonrasında emekleri doğrultusunda ayrılmayı düşünürse elbette ki hakkını alacaktır.

Sitede şu an 4 domain var. Site ismi;

www.hdizleindir.com ve ona yönlendirilmiş olarak www.hdindirizle.com / www.hddizivefilm.com / www.indirdeizle.com da işlevdedir.

Açıkçası bu ortağın mümkünse internet bağlantısı benimkinden daha hızlı olsun ki site içeriğini de biran önce arttıralım. Benim elimde ortalama 2.000 den fazla TR Dublaj film arşivi var fakat bunları çok yavaş upload edebiliyorum. Bu ortaklığa girmek istememdeki en büyük sebepte içeriğin hızlı gelişmesini sağlamak. VPS alacağım o problem değil ama içeriğe izlemediğim filmi atmak istemediğim için daha çok kendi bilgisayarımdan upload yapmak istiyorum ve bu sebepten yavaş ilerliyorum.

Sitemin scriptini diğer scriptlerden farklı. Farklılık gösteren özelliği ise sadece film izleme üzerine değil, aynı zamanda Turbobit, Letitbi, Uploaded v.s gibi sitelere dosya uploadı yaparak link verebiliyorum. Yani linkler üzerinden de para kazanma hedeflenen bir site. Aynı zamanda ViP için paypal satışı v.s var. İlerleyen zamanlarda Vip satışta düşünüyorum ve alt yapı buna uygun.

Şu an için site açılalı 6-7 saat oldu ve sıfırdan başlayıp benimle bu yolda ilerleyecek bir emek ortağı arıyorum.

Siteye kendi sitesi gibi sahip çıkacak, içerikleri Türk dil kurallarına uygun, noktası virgülüne düzgün girebilecek ve en önemlisi bunları zevk alarak yapacak, yapılan iş üzerine olan haberleri ve gündemi az da olsa takip edecek bir ortak arıyorum.

Referanssız, fikirleri yaşından daha küçük ve hayattaki en önemli değeri PARA olan kimse bu ortaklık için teklifte bulunmasın lütfen.

Bu ortaklığa katkıda bulunacak kişinin mükemmel bir Seo, Tasarımcı, Programcı v.s olması zerre umurumda değil, bende öyle aman aman bir bilgi sahibi değilim ama istekliyim. Benim gibi bu işe istekli olan fakat yalnız olduğu için bu işe giremeyen birilerini arıyorum.

Hayırlı geceler, sağlıcakla ...

wmaraci
reklam

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
Merhaba, sektöre yeni mi girdiniz? cevap evet ise bence forumdan böyle kişiler aramak yerine güncel film ekleyecek uploader bulmanız işinize yarayacaktır.

• Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 9, (%100)

carpedien adlı üyeden alıntı

Merhaba, sektöre yeni mi girdiniz? cevap evet ise bence forumdan böyle kişiler aramak yerine güncel film ekleyecek uploader bulmanız işinize yarayacaktır.

Öneri için teşekkürler, en son çare dediğinizi yapacağım.

Fakat öncelikli tercihim kendi sitesine çalışır gibi çalışabilecek, yukarıdaki özellikleri benimsemiş arkadaş işe ortak olmak. Bunun haricinde zaten VPS alıp kendim de upload işlerini bir uploaderın yaptığı gibi yapabilirim sanırım.

Neyse adımıza hayırlısı neyse o olsun : ) ...

ParaGon ParaGon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgi işlem müdürü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 27 / 37
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba ben de kendi sitelerim için böyle bir arayışa girme düşüncesi içindeydim. Birlikte bir sinerji yaratmak isterim. Nasıl görüşebiliriz?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 9, (%100)

ParaGon adlı üyeden alıntı

Merhaba ben de kendi sitelerim için böyle bir arayışa girme düşüncesi içindeydim. Birlikte bir sinerji yaratmak isterim. Nasıl görüşebiliriz?

ParaGon ile anlaşıldı, birlikte iş yapacağız. İlgi gösterenlere teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al