wmaraci reklam

Deep Freez mi Kurmalıyım Sizce?

6 Mesajlar 1.212 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar bi bekar evinde yaşamaktayım böyle evlerde yaşayanlar bilirler ışığı gören gelmekte 2 laptop var diğerinde virüs full :) benimkiside idare eder durumda ama ben kalktıgımda oturmayn demek olmuyor neler yapıp neler ediyorlarsa pc garipleşiyor... Cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye... sözünü çok haklı buluyorum artık :) Eskilerden Deep Freez kurmak geldi aklıma ama ben şey istiyorum 1 tuşla halledeyim ben otururken Deep freez Pcden kalkarken bi tuşa basayım Heryer Deep Freez kapsamına girsin istiyorum böyle bişey mümkünmü Deep Freezi eskiden açmak kapamak için reset atmak gerekirdi halen öylemi ne önerirsiniz

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

retrospektif retrospektif WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 105 / 145
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam "k9 web protection" adlı web tabanlı çalışan bir koruma (filtre) programı vardı. Zamanında kurup, kullanmıştım. Çok memnun kalmıştım. Şurayı bir oku derim;

Link : http://www.tamindir.com/k9-web-protection/

Engellenen sayfaları şifre ile açabiliyorsun. Şifre yoksa sayfaya asla giremezsin. Hangi tür içeriklerin engelleneceğine sen karar veriyorsun. Kullanımı hatırlamıyorum ama biraz kurcalayarak öğrenebilirsin.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Deep freezeyi aktif deaktif yapmak için hala restart gerekli :) ama deep freeze güzel yöntem. yada hocam zararli siteleri hosts dosyasiyla engelleye bilirsiniz

kranos kranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 6 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Hocan var. Drive Vaccine PC Restore Plus bu program deepfreeze gibidir. Ama restart yapılmadan da koruma etkin yapılabiliyor. http://www.bilgisayarbilisim.net/guvenlik-araclari-deepfreez-guvenlik-karti-filitre-f104/drive-vaccine-pc-restore-plus-programnin-kullanimi-resimli-t31968.html burada kullanımı var

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

hasanali317 hasanali317 hasanalicolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Tasarım
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 82 / 46
  • Ticaret 13, (%100)
Bahsettiğin şekilde bir program çıkmadı ama tavsiyem linux kur bişeycik olmaz :D

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Teşekkürler arkadaşlar web site engelleyicisinden cok deep freez tarzı bişeye ihtiyacım var flash sokup cıkaranın hattı hesabı belirsiz... toplum içinde yaşamak zor
hasanali317

kişi bu mesajı beğendi.

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al