freelance iş ilanları

radio ile sonuç hesaplama

13 Mesajlar 2.763 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

vanaanapa vanaanapa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 24 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
@Güven

hocam ufak bir sorunla karşılaştım sorun şu birinci hizmetin fiyat sabit 100 lira ama ikinci hizmetin fiyat 100 liradan başlayıp maksimum 200 kiraya çıkıyor ben tek fiyat yazabildiğim için en alt fiyatları yazıp en altta not diyerek fiyatlarda değişiklik olabilir yazıyorum bundan kurtulmak için 100 + (100 ile 200) arası hesabımı yapıp sonuç olarak 200 TL ile 300 TL arası diyebilmem mümkünmü

wmaraci
reklam

vanaanapa vanaanapa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 69
  • Beğeniler 24 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Güven adlı üyeden alıntı

vanaanapa

konuyu örneklendirip tablolayabilir misiniz?

hocam ufak bir sorunla karşılaştım sorun şu birinci hizmetin fiyat sabit 100 lira ama ikinci hizmetin fiyat 100 liradan başlayıp maksimum 200 kiraya çıkıyor ben tek fiyat yazabildiğim için en alt fiyatları yazıp en altta not diyerek fiyatlarda değişiklik olabilir yazıyorum bundan kurtulmak için 100 + (100 ile 200) arası hesabımı yapıp sonuç olarak 200 TL ile 300 TL arası diyebilmem mümkünmü

Jtreix Jtreix Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba vanaanapa , sorununuzu biraz daha açıklayabilirseniz size yardımcı olmak isterim. Yazınızı bi' kaç defa okudum fakat anlayamadım. Yapmak istediğiniz şey şu şekilde ise; toplam ve seçme işlemlerinde bir değişiklik olmayacak ancak en son çıkan sonucun yanında bir not bırakmak istiyorum. Eğer bu tarz bir şeye ihtiyacınız varsa tekrardan bir dönüş yapın ekleme yapmanız gereken noktayı size ekleyerek ya da yardımcı olarak gösterebilirim.
İyi forumlar.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al