wmaraci reklam

WP Rocket Eklentisi Aktif Olunca Youtube Videoları Gözükmüyor.

3 Mesajlar 524 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ZeNHaR ZeNHaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Başlıkta da yazdığım gibi Wp Rocket eklentisini kullanıyorum.
WP Rocket eklentisinde Javascript dosyalarını birleştir seçeneğini işaretlediğim de Sitede yazıların içerisine eklediğim Youtube videoları gözükmüyor.

Wp Rocket destek sürem bittiği için oraya da soramıyorum. Tema yapımcısına sordum. Onlarda youtube player eklentisi kurmuşsun bundan dolayı sıkıntı var dediler ama öyle bir şey kesinlikle yok. İnterneti de baya bi gezdim ama sonuç bulamadım.

O zaman sende işaretleme diyeceksiniz ama bu sefer de GtMetrix ve PageSpeed sonuçlarında ciddi düşüşler oluyor.

Muhtemelen o kısımda Hariç tutulan JavaScript dosyalarına bir şeyler yazmam gerek ama ben bulamadım. Cevap verebilecek bir usta var mı?

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Iframe engellemiş olabilirsiniz eklentide doğru hatırlıyorsam böyle bir özellik var. İframe özelliğini etkisiz hale getirin
ZeNHaR

kişi bu mesajı beğendi.

ZeNHaR ZeNHaR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 171
  • Beğeniler 6 / 29
  • Ticaret 0, (%0)

tolhur adlı üyeden alıntı

Iframe engellemiş olabilirsiniz eklentide doğru hatırlıyorsam böyle bir özellik var. İframe özelliğini etkisiz hale getirin

Evet siz öyle deyince farklı yerlere bakmayı nihayet akıl edebildim. İnsan bazen bakıyor ama göremiyor. Teşekkür ederim.

Başka arkadaşlar da aynı sorunu yaşarsa Ortam menüsünün içerisindeki Ön izleme resmi ile YouTube İfareme'ini değiştir. Tik işaretini kaldırınca sorun çözülüyor.

https://resmim.net/preview/U5L4c3.jpg

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al