wmaraci reklam

Joomla Tasarım

6 Mesajlar 1.503 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)
izmamdaki site için güzel bir tema ile yeniden tasarım yapabilecek ve mevcut öğeler ile yeniden tasarlayabilecek arkadaşlar var mı?
Siteme uyacak bir tasarım istiyorum. kendi temasını bana göstererek uygulayabileceği gibi benim gösterdiğim tema ile de çalışabilir.. finaller öncesi vaktim olmadığı için uğraşamıyorum.

var ise ücretini pm ile bildirise sevinriim

wmaraci
reklam

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)
pm atıyorum

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

izmamdaki site için güzel bir tema ile yeniden tasarım yapabilecek ve mevcut öğeler ile yeniden tasarlayabilecek arkadaşlar var mı?
Siteme uyacak bir tasarım istiyorum. kendi temasını bana göstererek uygulayabileceği gibi benim gösterdiğim tema ile de çalışabilir.. finaller öncesi vaktim olmadığı için uğraşamıyorum.

var ise ücretini pm ile bildirise sevinriim

sizin sitenizin tasarımında her hangi bir sorun yok ki... Bazen insan sıkılır web sayfasının şeklinden ve şemalinden ama bence tasarımınız ve siteniz güzel... (Ekonomistler tasarıma önem verir!!!)

NeoEkonomi NeoEkonomi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek ekonomist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 1111
  • Beğeniler 109 / 251
  • Ticaret 23, (%96)

agumrah adlı üyeden alıntı

sizin sitenizin tasarımında her hangi bir sorun yok ki... Bazen insan sıkılır web sayfasının şeklinden ve şemalinden ama bence tasarımınız ve siteniz güzel... (Ekonomistler tasarıma önem verir!!!)

sağol dostum da dediğin gibi sıkıldım ben.. ve başka siteler daha çekici geliyor hep bana. bu siteden de bir kaç arkadaş tasarımın kötü olduğunu söyledi bende uygun bir fiyata olduktan sonra yaptırmak isterim daha güzel bir şeyler. sitem çok büyüdü bence profesyonel çalşmak lazm yani xD

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

agumrah agumrah Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretim Görevlisi
  • Mesajlar 147
  • Beğeniler 9 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

NeoEkonomi adlı üyeden alıntı

sağol dostum da dediğin gibi sıkıldım ben.. ve başka siteler daha çekici geliyor hep bana. bu siteden de bir kaç arkadaş tasarımın kötü olduğunu söyledi bende uygun bir fiyata olduktan sonra yaptırmak isterim daha güzel bir şeyler. sitem çok büyüdü bence profesyonel çalşmak lazm yani xD

Tipik bir webmaster hastalığı (vakıfbank'ın reklamlarındaki gibi)... Dert etme bence. Tasarıma para ayıracağına reklama ayır. Yarışma düzenle. Sitene yazar al v.s. Unutmamak lazım ki en güzele bile bir bahane mutlaka bulunur. Bu sitede sitenize kötü diyen arkadaşların siteleri nasıl ki? Belki de seni çekemiyorlar. Bence bu şekilde düşünmelisin. Ayrıca google analtyics değerlerin düşmüyor aksine yükseliyorsa insanlar sitende zaman harcıyorlarsa bence hiç değişikliğe gitme

BurakTurali BurakTurali Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 740
  • Beğeniler 10 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam o footer ne öyle :rolleyes:
NeoEkonomi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al