wmaraci reklam
lidertakipci

1000 tl ile teknoloji blogu açmak yada açmamak?

9 Mesajlar 1.005 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Uzun zamandır teknoloji sitesi açmak istiyorum fakat bir türlü fırsatım olmadı, şimdide elime 1000 tl para geçti. Adsense ten para kazanabileceğim yani verdiğim parayı çıkartacak bir site kurmak istiyorum. Teknoloji blogu mantıklı gibi geliyor bana ama emin olamıyorum, param çöpe gitsin de istemiyorum. Bir film sitem var fakat ben haz aldığım bir şeyler yapmak istiyorum kendiminde yazabileceği bir şeyler. Aynı zamanda parası da çıkmasını istiyorum. Teknoloji için güzel bir alan adım var önceden aldığım, hostingim de var. Sizce teknoloji bloğu açayım mı? yok kazandırmaz zaten heryer teknoloji blogu dersenizde ne sitesi açayım da bana paramı geri versin?

Yorumlarınızı bekliyorum

wmaraci
reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Hocam teknoloji bilginiz ne düzeyde acaba?
Özgün yazılar yazabilir misiniz?

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

CafeÇevik adlı üyeden alıntı

Hocam teknoloji bilginiz ne düzeyde acaba?
Özgün yazılar yazabilir misiniz?

Teknoloji bilgim gayet iyidir, olmasa bile her zaman teknoloji dergileri alırım yani güncel haberlerden bihaberimdir fakat yazacak zamanım olacağını sanmıyorum yaz gelmeden. Editör tutmayı düşünüyordum ama? siz ne dersiniz bilmem

TheBurak TheBurak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 27 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Mesaj Silindi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

Teknoloji bilgim gayet iyidir, olmasa bile her zaman teknoloji dergileri alırım yani güncel haberlerden bihaberimdir fakat yazacak zamanım olacağını sanmıyorum yaz gelmeden. Editör tutmayı düşünüyordum ama? siz ne dersiniz bilmem

Hocam emek harcamak lazım editörede ayrı para vereceksiniz ve elinizdeki paradan olacaksınız para bitince gelir editörü bile karşılamaz.

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Hocam emek harcamak lazım editörede ayrı para vereceksiniz ve elinizdeki paradan olacaksınız para bitince gelir editörü bile karşılamaz.

hocam ben şöyle düşündüm 4 aylık editör tutsam ayda 100 tl günde 2 içerik girse 4 ayın sonlarında doğru belli bir hiti yakalamış ve gelir elde etmeye başlamış olurum diye umut ediyorum, para konusunda pek sıkıntı yok aslında adsenseden para gelmese bile kendi paramdan harcarım yeterki belirli bir hiti yakalayabileyim

MehmetARIK MehmetARIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 626
  • Beğeniler 13 / 260
  • Ticaret 2, (%100)
Hocam teknolojinin de bi alanına yönelseniz olur gibi derim ben. Ne bileyim sadece TV üzerine ya da sadece tablet bilgisayarlar üzerine olursa daha güzel olabilir. Bunlar çok satıyor çünkü satışında patlama oldu. Her evde bir Led TV falan kocaman, herkesin elinde tablet bilgisayar.. Hani daha özel bir kategori anlamında söylüyorum.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

kramper adlı üyeden alıntı

hocam ben şöyle düşündüm 4 aylık editör tutsam ayda 100 tl günde 2 içerik girse 4 ayın sonlarında doğru belli bir hiti yakalamış ve gelir elde etmeye başlamış olurum diye umut ediyorum, para konusunda pek sıkıntı yok aslında adsenseden para gelmese bile kendi paramdan harcarım yeterki belirli bir hiti yakalayabileyim

Tavsiyem belli bir hiti yakalamış gelirli site alın o zaman hocam :)

• Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)

Mehmet ARIK adlı üyeden alıntı

Hocam teknolojinin de bi alanına yönelseniz olur gibi derim ben. Ne bileyim sadece TV üzerine ya da sadece tablet bilgisayarlar üzerine olursa daha güzel olabilir. Bunlar çok satıyor çünkü satışında patlama oldu. Her evde bir Led TV falan kocaman, herkesin elinde tablet bilgisayar.. Hani daha özel bir kategori anlamında söylüyorum.

Hocam teknoloji için alan adımı çok iyi olarak görüyorum size pm olarak atacağım şimdi alan adımı fakat alan adı uymaz sadece tabletler için

Ek Olarak:

Tavsiyem belli bir hiti yakalamış gelirli site alın o zaman hocam :)

Hocam kimseye güvenemiyorum bu devirde, ya hacklink vs. yapmışsa diye. Aslında olabilir gene araştıracağım tavisyeniz için teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al