1000 TL'ye Alınabilecek Telefon Önerisi

13 Mesajlar 1.752 Okunma
smmexpress

Kepler Kepler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 143 / 51
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Vatan'dan Huawei P9 Lite aldım. Xiaomi telefonları genel olarak şarj konusunda çok iyi; fakat adaptörleri bizim prizleri uymuyor. O yüzden almadım. Bir de telefonu sol elimle kullanıyorum ve geri tuşunun sol tarafta olması gerekiyor. Geri tuşu sol tarafta olan cihazlara baktım hep.

wmaraci
reklam

cineasya cineasya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / K
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad P** K**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 35
  • Ticaret 3, (%100)
cubot,umidigi,deoodge,Cubot Note,Cubot magic ...cubot üzerine tlefon tanimiyorum iphone felan filan salla gitsin ..2 senedir kullaniyorum iphonumda var iphonun kastigi oyunlarda cubot süper oynatiyor kasma donma kesinti yok..türkiyede yoktur ama aliexpresten siparis verirsiniz.. cubotu kullanin bir daha baska telefon kullanmicaksiniz.

BarisYILMAZ BarisYILMAZ WM Seo Tool Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgisayar Teknik Servis
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 207 / 132
  • Ticaret 5, (%100)
Size tek tavsiyem var alacağınız telefonun ram,hafıza,kamera ve pilden sonra dikkat etmeniz gereken birde şarj soketi,şarj soketi ayrı bir flex kablosu ile telefonun anakartına bağlantısı varsa o telefon alınır,yok eğer şarj soketi direk telefon borduna bağlıysa o telefondan uzak durun.
Bunu nasıl anlarız örnek bir arama şekli ve aramada geçen kelimeler : https://www.google.com.tr/search?q=Xiaomi+mi+a1+disassemble+review+unboxing+teardown+exploring+Repair

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al