wmaraci reklam

1000 üye olduk !!!

2 Mesajlar 853 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

saidyavuz saidyavuz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2010
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek Primary school teacher
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 0 / 20
  • Ticaret 0, (%0)

Evet arkadaşlar yıl başında hedefliyordum ancak benim baya bi yoğun dönemim oldu bir anda çok sayıda iş aldık ve daha yeni bitirdik tesadüf bu ya tam işlerimizin bittiği dönemde 1000 inci üyemize ulaştık

Açıkçası ilk etapta üyelik sistemimi beni o dönemlerden itibaren takip edenler bilir çok fazla tuhaf yorumlar ve saldırılar alıyordum ve bu moralimi bozuyordu bende istediğim kişiyi engellemek adına bu sistemi getirdim ayrıca bu şekilde uyelerimin devamlı olarak hangi sorunlarla karşılaştıklarını daha iyi takip edebiliyordum

Bazıları bana bu uyelerden kim bilir ne kadar kazanıyorsundur sen de ücretsiz ayağından milletin mail hesaplarını topluyorsun siteme uye olanlar eminim bu söylediğime itiraz etmeyeceklerdir şuana kadar benim sitemden hiç bir şekilde tanıtım emaili veya reklam mesajı almamışlardır

İlk yola çıktığımda wmaracından baya destek görmüştüm onun için teşekkür ederim zaten o yüzden tum çalışmalarım sitemle aynı anda bu forumda da yer alıyor diğer forumlar en erken 48 saat içinde yeni çalışmalardan ahber alabiliyor

Hedefimiz dünya standartlarında çalışmalar paylaşmak alışıla gelmiş dizayn sitillerinden insanları kurtarmak tı ve daha önce hemen hemen herkesin yaptığı en dandik çalışmaları bile ücretli olarak satarken şimdi gerçekten harika elemanlar harika çalışmaları ücretsiz olarak dağıtıyorlar benim bunda küçücük bir payım olmuşsa ne mutlu bana

Bu yeni dönemde eski hatalarımdan ve yanlış yaptığım çalışmalardan yeteri kadar kendimi geliştirmeye çalıştım şu ana kadar yaptığım tüm çalışmaları baştan sona tekrardan elden geçirip yep yeni dizaynlarla iddia ediyorum AKLINIZI BAŞINIZDAN ALACAĞIM :) elimde şuan hazır kıta bekleyen beş adet tamamen farklı ihtiyaçlara yönelik temalar var çok fazla göstermek istemiyorum çünkü sürprizim bozulsun istemiyorum ancak daha önce bunlar hakkında bir kaç ipucu vermiştim

Mavibeyaz V2
Resim 1

Resim 2

Portakalım

indiren adam
resim 1

resim 2

Ayrıca çok bir video teması ve galeri teması var şuanda iki adet blog teması üzerinde çalışıyorum onları da artık ara tatilde sizlerle tanıştırırım
Alphabet BurakToksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Seomple Seomple Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-ticaret & Seo Danışmanlığı
  • Mesajlar 793
  • Beğeniler 33 / 240
  • Ticaret 26, (%100)
Takipçinizim :) Allah yardımcın olsun hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al