wmaraci reklam

15 Yıldır Sigara içiyordum.Bıraktım!! Sizde bırakabilirsiniz

26 Mesajlar 3.370 Okunma
wmaraci reklam

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Gümüş Üye
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)
Arkadaşlar Merhaba

Bu konuyu açma sebebim belki bir vesile olur bir umut belki bir yaraya melhem olurum diye açıyorum.Eğer sigara içiyorsanız sizden ricam hayatınızdan 5 dakikayı ayırın ve yazdıklarımı okuyun veya kitabı okuyun..Umarım sıkılmadan okursunuz.

Arkadaşlar kısaca anlatmak isterim..

Bir gün eşim dedi ki bir kitap varmış 8.Milyon baskı yapmış ve çok güzel yorumlar var. Herkes sigarayı bırakıyormuş. Bir deneyelim mi ne dersin dedi. Eşim sigara kullanmıyor bu arada. Ben de olur dedim, 15 yıldır sigara içen biri olarak hiç aklımda yok sigarayı bırakmak günde 1.5 paket sigara içen birisiydim.

Eşim O gün gitmiş kitabı almış, kitabı aldığı yerdeki kasiyer arkadaş da bende bu kitap ile sigarayı bıraktım ve 6 yıl oldu demiş kasiyerin bu sözleri eşim de merak duygusu uyandırmış o heyecan almış kitabı.

Şubat 2018 bir pazar sabahı eşim elinde kitap ile yanıma geldi ve aldım kitabı okumak ister misin dedi. Olur dedim ve 1 kahve 1 sigara yakıp kitabı okumaya başladım.. Dikkatinizi çekerim 1 sigara yakıp okumaya başladım :)

Neyse 10,20,40,60 derken ben hem kitap okuyorum hem bir yandan sigara içiyorum. O gün sadece 3 ya da 4 dal sigara içtim arkadaşlar, yanlış duymadınız ben günde 1.5 paket sigara içen adam o gün 3 yada 4 dal içtim.

Bir yandan kitap okuyorum bir yandan içiyorum 3 yada 4 dal sigarada bir tiksinti geldi, eşime döndüm dedim ki evde sigaraya dair ne varsa hepsini çöpe atıyoruz ve ben sigarayı bırakıyorum. Eşim sevinçten havalara uçtu her neyse. Sigaraya dair ne varsa her şey çöpe ve ben o gün bugündür sigara içmeyen "ÖZGÜR" bir insanım arkadaşlar.

Bir pazar sabahı okudum demiştim. Pazartesi işe gitmek için metrobüse bindiğimde eşimi aradım ve HAKKINI HELAL ET dedim, neden diye sordu 6 yıl bana bu koku ile katlandığın için dedim. Metrobüs de kalabalık içen içmeyen bir birine karışmış durumda, öyle acı ve pis bir koku vardı ki size anlatamam. Kısacası benim hikayem bu şekilde. Beni dinlediğiniz için çok teşekkür ediyorum.

Biliyorum şu anda bana sigara içen arkadaşlar kızıyorsunuz bu yazdıklarımı okurken bile içinizde sigarayı bırakma korkusu ile karşı karşıyasınız inanın bana hiç iyi bir şey yapmıyorsunuz.. Benim gibi insan sigarayı mı bırakır hadi canım demeyin, bende aynı şeyleri söylüyordum inanın bana isteyince oluyormuş.

Buraya yazmamdaki amaç hem eşime TEŞEKKÜR etmek, hem de belki 1 kişi 1 kişidir bu pis illetten belki kurtarırım vesile olurum diye açıyorum, umarım yanlış anlaşılmam. Eğer bir hatam olduysa affola. Son olarak bu bahsettiğim kitap 20 TL gibi (2 Paket Sigara) parası komik bir rakam ama hayatınıza kattığı değer o kadar fazla ki...

Okumak isterseniz
Kitap ismi: Allen Carr - Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu (Yönetim Reklam derse silerim) :angel:

Video olarak da varmış yeni öğrendim baya faydalıymış izlemek isterseniz

Sizleri "ÖZGÜR" bir "İNSAN" olmaya davet ediyorum. Olmaz deme DENE kaybetmezsin... :angel:

Bu konuyu okuyup PİSLİKTEN (S i g a r a) kurtulan arkadaşlarımızın mesajları

argaz adlı üyeden alıntı

Kardeşim Allah senden razı olsun yüklediğin videoyu izledim ve şu an sigarayı bıraktım düşündüm de tam 25 yıl olmuş bu illete başlayalı çok olmuş çookk ama bitti İÇMİYORUMMMMMMM.

Codesign muratgny4254

kişi bu mesajı beğendi.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ
wmaraci
reklam

Dijiseo Dijiseo Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Copywriter
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 1160
  • Beğeniler 394 / 299
  • Ticaret 17, (%94)
Pm alabilir miyim hocam?

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Tebrikler hocam, darısı tüm bırakmak isteyenlerin başına... bu arada sözkonusu kitabın ismini bana da gönderirseniz sevinirim...

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

Dijiseo adlı üyeden alıntı

Pm alabilir miyim hocam?

aries adlı üyeden alıntı

Tebrikler hocam, darısı tüm bırakmak isteyenlerin başına... bu arada sözkonusu kitabın ismini bana da gönderirseniz sevinirim...

Umarım bir faydası olur.
Kitap ismi iletilmiştir.

wmaraci
wmaraci

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
bende bırakmıştım bütler basladi 2 haftadır butlerle ugrasiyorum bununla orantılı olarak iki haftadır iciyorum böyle bırakıp geri başlayınca derin nefes aldığımda rahatsız olduğumu farkettim bu son olucak ama şuan yine bıraktım sigaram bitti almayacağım yeni paket teşekkürler

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

YusufOzcan YusufOzcan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 51 / 63
  • Ticaret 31, (%100)
-----

Caner0 Caner0 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Sosyal medya
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 13 / 29
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bu kitap ismini vermek reklam olmaz. Direkt yazın konuya. Yazamam derseniz de bir pm alabilirmiyim?

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

Voltaren adlı üyeden alıntı

bende bırakmıştım bütler basladi 2 haftadır butlerle ugrasiyorum bununla orantılı olarak iki haftadır iciyorum böyle bırakıp geri başlayınca derin nefes aldığımda rahatsız olduğumu farkettim bu son olucak ama şuan yine bıraktım sigaram bitti almayacağım yeni paket teşekkürler

İnşallah bir daha alıp içmezsiniz..

YusufOzcan adlı üyeden alıntı

Hocam kitap önermek neden reklam olsun? Yazın buraya kimse PM isteyip vakit kaybetmesin bence.

Caner0 adlı üyeden alıntı

Hocam bu kitap ismini vermek reklam olmaz. Direkt yazın konuya. Yazamam derseniz de bir pm alabilirmiyim?

Konuya Kitap ismi eklenmiştir. Umarım sorun olmaz

haliluunal haliluunal Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ağ ve bilgisayar sistemleri yö
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 665
  • Beğeniler 80 / 270
  • Ticaret 0, (%0)
Reklam yapıyorsunuz , çok abartarak anlatilmis.Yok kasiyer yok yolda yürüyen adam vs. benim düşüncem reklam amaçlı bir post olmuş.

• Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

haliluunal adlı üyeden alıntı

Reklam yapıyorsunuz , çok abartarak anlatilmis.Yok kasiyer yok yolda yürüyen adam vs. benim düşüncem reklam amaçlı bir post olmuş.

Peki kardeşim.. Yönetime şikayet edin silsinler..
İyilik yap denize at demişler
Bulabilencom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al