wmaraci reklam

+18 Siteden Kazanılan Kazanç

27 Mesajlar 4.260 Okunma
wmaraci reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Şöyle söylim sizelere googleden kazandığınız parada haram ona bakarsanız vergi vermiyorsunuz vergi veren reklam yayıncılarının parasını (ç)alıyorsunuz ona bakarsanız boşverin internette helal haram olayına hiç girmeyin bence ama normal hayatta dikkat etmeniz yeterlidir bence eğer nette helal haram konusu yaparsanız netten uzak durun.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
reklam

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

ntka adlı üyeden alıntı

Haramlık bir durum yok sen sadece link paylaşıyorsun tıklayanlar düşünsün aklı yokmu tıklayanın? takılmayın böyle şeylere ona bakarsan internetten kazandığın parada haramdır vergi vermiyorsun kul hakkına giriyorsun bir sürü şey var.

Vesile olan yapan gibidir. Hz Muhammed

Ek Olarak:

ntka adlı üyeden alıntı

Şöyle söylim sizelere googleden kazandığınız parada haram ona bakarsanız vergi vermiyorsunuz vergi veren reklam yayıncılarının parasını (ç)alıyorsunuz ona bakarsanız boşverin internette helal haram olayına hiç girmeyin bence ama normal hayatta dikkat etmeniz yeterlidir bence eğer nette helal haram konusu yaparsanız netten uzak durun.

İslam dini bence sence içermiyor.

Ayrıca reklamcı ile reklam veren ayrı kanunlara tabidir. Google'dan kazandıgınız paranın haram oldugunu neye dayanarak salladınız?
Fatma TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
brkrtp çok haklısın ama helali haramı ayırt etmek kolay değil bu zamanda internette baktığın çıplak karılarda haram sokakda başı kıçı açıklara bakmakda haram islam dinini yaşamak kolay bişey değil ben yaşıyorum diyen yalan söylüyordur bana göre herkesin kendine göre doğruları var helali haramdan ayırt etmek bu zamanda zor sen helal sanarsın ama o haramdır bu konular tartışmayla bitmez

brkrtp brkrtp Mobile App Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mobile App Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 964
  • Beğeniler 269 / 251
  • Ticaret 31, (%97)

ntka adlı üyeden alıntı

brkrtp çok haklısın ama helali haramı ayırt etmek kolay değil bu zamanda internette baktığın çıplak karılarda haram sokakda başı kıçı açıklara bakmakda haram islam dinini yaşamak kolay bişey değil ben yaşıyorum diyen yalan söylüyordur bana göre herkesin kendine göre doğruları var helali haramdan ayırt etmek bu zamanda zor sen helal sanarsın ama o haramdır bu konular tartışmayla bitmez

Haklısınız fakat islam adına karar vermek hatalı olur. Helal sanmak ayrıdır bu helal demek ayrıdır. Araştırıp bilgi edinmek gerekli, Cennet ucuz Cehennem Luzumsuz değil.
isousluer ntka

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Helali haramı ayırt etmek oldukça kolay. +18 sitelere sahip olmak veya bunlardan kazanç sağlamak ne kadar haramsa internetten çıplak karılara bakmak, ****o izlemek de o kadar haramdır. Crackli program kullanmak da haramdır, warez tema kullanmak da. Sence bence diye yorum getirilemez İslami kurallara. Zaten konumuz buradan İslam dinini layıkıyla yaşamak değil. Arkadaş +18 sitelerden kazanç elde etmek haram mı diye sormuş ve cevap da verilmiş zaten.
AhmetCakmak34 AzX66 TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Ekmek Parası haram değil bence :) isousluer neden haram olsun link kısatma servisinden para kazanıcak sonuçta siteden bişey kazanmıyorki bu şekilde para kazanan yüzlerce kişi var.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Ekmek Parası haram değil bence :) isousluer neden haram olsun link kısatma servisinden para kazanıcak sonuçta siteden bişey kazanmıyorki bu şekilde para kazanan yüzlerce kişi var.

Hocam ****o siteye sahip olmak İslami kurallara göre zaten günahtır. Günah üzerinden kazanç elde edilemez. Ayrıca bu şekilde kazanan çok kişinin olması bunun haram olmadığı anlamına gelmez.

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
@ntka ekmek parası kazancam diye işin içine hile hurda, haram sokarsan onun adı ekmek parası olmuyor kardeşim. Bak @brkrtp çok güzel bir Hadis-i Şerif paylaşmış.
isousluer TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
Haramdır

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Google AdSense üzerinden kazanılan kazanç vergisi alınmış bir şekilde size ulaşır.İnsanların emeklerini çalan film ve dizi izleme siteleri crack ve yazılım paylaşan web siteleri ****o ve benzeri cinsellik içeren web siteleri haramdır.
TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al