wmaraci reklam

21.12.2012 Mahşer günü mü ?

17 Mesajlar 4.647 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Canticu Canticu /* Volkan Akkuş */ Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
21 Aralıkta güneş doğmayabilir !!

Tibet din adamının mahşer hakkında NASA'YA gönderdiği bilgiler
21 Aralık 2012 hakkında NASA'nın merkez laboratuvarına Temmuz 2012'de bu bilgi ulaştı.
NASA'dan belirttiklerine göre, yakında dünya, galaksinin sıfır hattından geçecek.
1. Sonbahar ve kış 20.12.2012'de Tibet'te ve tüm kuzey yarımkürede sıcak olacak. 21.12.2012'de dünya tüm galaksi sistemiyle birlikte galaksinin sıfır hattından geçmeye başlayacak. O ise hiç bir enerjinin yayılamadığı, elektromanyetik alanlarının olmadığı ve tüm cisimlerin durgunluğa uğradığı bir ortam oluşturacak.
2. Tüm dünyada, birkaç dakikada, Moskova saatiyle saat 10'da, 21.12.2012'de tam karanlık çökecek, tam sessizlik olacak ışık, elektrik, iletişim, ses hepsi yok olacak.
3. Bu karanlığın içinden uzaydan göklerde bir karmakarışıklık gözlemlenecek, bir kaç gün sonra ışık patlamaları başlayacak, bu da üç-dört gün sürecek. Korkmaya ve kendinizi yıpratmaya gerek yok. Buna kendiniz dahil, herkes hazırlanmalı.
4. Sonra güneş ışığı yine gözükecek. Dünya görülür olacak ve eski haline dönecek. Hayvanlar uzay karanlığını önceden hissedecek ve deliklere çekilecek. Şehirlerdeki insanlar hissedemeyecek.
5. Bu olaya hazır olunması gerekmektedir. 2012 yılının işlerini bitirmek, yeni işe başlamamak, borçları ödemek daha doğru.
6. 20.12.2012'de çocuklar, para ve belgeler alınarak şehirlerden uzaklaşılmalı ve doğaya çıkılmalı. İki aylık bir erzak hazırlanmalı, zira elektrikler uzun süre devreye giremeyecek. Eve bolca su alınmalı, odun ve mumlar hazırlanmalı. Evde bir ocak hazır bulunmalı, çünkü elektrikler 21.12.2012'de kablolardan akışını durduracak. Televizyon ve telefon olmak üzere hiçbirşey çalışmayacak. Karanlık günlerde pencereler kalın siyah örtülerle örtülmeli, onlara bakılmamalı, gözün gördüğü, kulağın duyduğuna inanılmamalı, sokağa çıkılmamalı. Mecbur kalındığında çok yakın mesafelere çıkılır. Uzağa gitmek tehlikeli, zira kaybolma riski yüksek. Bu bilinmeli: Objelerden ışığın yansımamasından kaynaklanan sıkı karanlıkta kendi elini görmek bile mümkün olmayacak. Korkmayınız. Kendinizi buna hazırlayınız.
7. Güneş ışığı aydınlandıktan sonra şehirlere dönmeye acele edilmemeli, imkan varsa yaza kadar doğada kalınması iyi olacak. Dünyanın sıfır hattından çıkışı 7 Şubat 2012'de bekleniyor. O zaman yavaşça elektrikler kısım kısım verilmeye başlayacak. Toplu taşıma araçları da faaliyetine başlayacak. Mart'ın sonunda dünya tamamen eski haline gelecek. Trenler yürüyecek, uçaklar uçacak.
8. Dünyanın tüm devletleri, farklı kaynaklardan sıfır hat hakkında bilgiler almışlardır fakat kendi vatandaşlarına yardım ya edemeyecek ya da istemeyecek. Sivil koruma örgütleri bir şey yapamayacak, zira hiç bir şey çalışmaz olacak. Bu durumda sadece yaratana ve de kendinize güvenin.
9. Dünyanın sıfır hattından geçişinden sonra, insanların görüşleri ve yaşamları değişecek. Manevi değerler üstün olacak. İnsanlar ebedi ahlaki ve manevi değerler hakkında düşünür olacak, devletlerde bilim, ahlak, maneviyat, tıp patlak verecek. Birey önemli hale gelecek. Ve öyle de yeni bir çağın başlangıcı sayılacak bu dönem insanlığın manevi ağırlıklı ilerlemeye koyulduğu bir yeniçağın başlangıcı olacak.

http://www.yeniasir.com.tr/Yazarlar/gulengul_uslu/2012/11/11/niluferin-yeniden-dogusu

Yaa. Bunlar ne saçmalıyorlar ? Doğru mu yoksa ??

<?php kemal_ataturk('Ne Mutlu Türk'üm Diyene !!'); ?>
wmaraci
reklam

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Amcam bayağı güzel sallamış hani. "İşaretler"i falan izleyip gaza gelmiş olmasın?
Canticu

kişi bu mesajı beğendi.

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Zargana adlı üyeden alıntı

Amcam bayağı güzel sallamış hani. "İşaretler"i falan izleyip gaza gelmiş olmasın?

Ahahah. :D Haklı olabilirsiniz.

furkanozden furkanozden Geleceğe hazır mısın? Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad F** Ö**
  • Mesajlar 2462
  • Beğeniler 98 / 442
  • Ticaret 2, (%100)
Benim bildiğim 12.12.12 yanlış mıyım dostlar?

21december.org
12december.org

Are you alright?
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

furkanozden adlı üyeden alıntı

Benim bildiğim 12.12.12 yanlış mıyım dostlar?

21december.org
12december.org

Ben 21 Olarak biliyorum.
Bir de duyduğuma göre (Duydum sadece) Kur'an'da herhangi bir cuma günü akşam namazından sonra kıyamet kopacakmış ?

Ve 21 Aralık cuma gününe denk geliyor. :eek:

Zargana Zargana WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad Y** U**
  • Mesajlar 994
  • Beğeniler 9 / 303
  • Ticaret 11, (%100)
Benim çocukluk yıllarımda da Tan gazetesinin haberi olay olmuştu. Yıl 1987. Gazetede haber çıkıyor: Sakallı bir bebek doğdu ve bayramın 2. günü kıyamet kopacağını söyledikten sonra öldü diye. Hatırlıyorum da, herkes birbirine hakkını helal etmeye başlamıştı. Şimdi daha bilimsel asparagaslar uyduruyorlar. Takdir etmek lazım, teknolojiye ayak uydurmuşlar :)

Ne ekersen onu biçersin

• Üyelik 22.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 30 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Zargana adlı üyeden alıntı

Benim çocukluk yıllarımda da Tan gazetesinin haberi olay olmuştu. Yıl 1987. Gazetede haber çıkıyor: Sakallı bir bebek doğdu ve bayramın 2. günü kıyamet kopacağını söyledikten sonra öldü diye. Hatırlıyorum da, herkes birbirine hakkını helal etmeye başlamıştı. Şimdi daha bilimsel asparagaslar uyduruyorlar. Takdir etmek lazım, teknolojiye ayak uydurmuşlar :)

Ahahaha bunu bilmiyordum.

Freezby Freezby IMZA YASSAKK :) Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Tamsurum.net
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 88 / 287
  • Ticaret 5, (%100)
Bırakın yaa milenyum da dahil her sene kıyamet kopartıyorlar :)

ugur ugur Lorem ipsum... Kullanıcı
  • Üyelik 29.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** S**
  • Mesajlar 490
  • Beğeniler 52 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
view-source:http://21december.org/

Ve değinmek gerekirse cuma kastı perşembe ikindiden sonraki variktle cuma ikindi vaktine kadar olan süre cuma olarak geçer. Bundandırki arife günlerinin ikindi vakitlerinde mezarlıkları ziyaret ederiz.
Canticu

kişi bu mesajı beğendi.

http://oguzhans.com

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Mayalar'ın takvimine göre tarih 21 Aralıkmış ve birkaç yer bu durumdan etkilenmeyecekmiş.
Etkilenmeyecek olan yerler arasın İzmir Şirince de bulunuyor. Şirince'ye şu sıralar baya bi ziyaretçi akını varmış :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al