wmaraci reklam

#3BoyutluDestek 3D Yazıcısı Olanlar ve Sağlık Çalışanları

3 Mesajlar 645 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

rockmeyh rockmeyh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek rad.tek.
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
http://3boyutludestek.com sizden ricam olacak. Bulunduğunuz bölgedeki sağlık çalışanlarına ve 3D yazıcısı olanlara yayarsak sevinirim. İhtiyaç halinde en hızlı sürede bölge bölge basılıp gönderim sağlanacak. Ne kadar hızlı yayılırsa o kadar hızlı basım alınır.

COVID-19 İLE MÜCADELEDE KOLEKTİF ÜRETİM HAREKETİ

Covid-19 ile mücadelede sahip olduğumuz 3 boyutlu yazıcı potansiyeli ile medikal parçalara, araç ve gereçlere ihtiyaç duyan hastaneleri desteklemek ve kişisel korunma ihtiyacına 3 boyutlu yazıcı teknolojileri ile cevap vermek istiyoruz.

3 boyutlu yazıcıda üretilmiş parçalar, ihtiyaç anında orijinal parçaların yerini daha kısa sürede alabilir!

wmaraci
reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ne gibi parçalar üretilebilir ki ? Daha doğrusu 3d yazıcıların normal üstü profesyonel özelliklere sahip olanına kaç insan sahip? Ama yine de bilmediğim bir konu olduğu için gerçekten üretilebiliyorsa faydalı şeyler tebrik ederim sizleri.

rockmeyh rockmeyh WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek rad.tek.
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad Y** H**
  • Mesajlar 123
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
Öncelikle teşekkür ederim fakat projenin benim ile alakası yok destek amaçlı biraz daha duyulmasını istedim. Bildiğim kadarı ile şuan yüz siperleri basılıyor, 1400 yazıcı kullanılıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al