wmaraci reklam

3D Printer Eiffel Tower Desteksiz Baskı

6 Mesajlar 1.046 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Yandexer Yandexer Yandex Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)

Hobi olarak ilgi alanım, meraklı diğer arkadaşlar ile bilgi paylaşımına açığım :)

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
3D yazıcılar çok iyi fakat çok geride bir teknoloji, en mükemmeli bile değişik renklerde bu tarz bir işlemi günlerce yapıyor, ortada kalite arttıkça harcanan ürünle zaman daha fazla artıyor, umarım ileride kısa sürede tüm renkleri yapabilen yazıcı çıkar bizim universitede mevcut saatlik ücreti var tek renk çıkartıyor tamamen organik olmasıda güzel , saatlik ücreti 20 tl di ki küçük el kadar bir modelin düşük çözünürlükte olması bile saatlerce iş demek orası kötü

• Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
darkthepro Hız konusunda haklısın dostum fakat uygun hız, sıcaklık, soğutma senkronizasyonu ile 3 de 1 kadar süre kısaltığını farkettim örneğin video da ki çizimi 4 saat ile 50 dk arasında çıkartabiliyor tamamen ayar meselesi ki çok daha profesyonel sanayi tipi 3D ler var benim de üzerinde çalıştığım çok daha hızlı işleme yapabiliyor tabi bir 3D galvo lazer değiller :)

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Hocam öncelikle tebrik ederim video harika. Sanırım 3d yazıcınızı mesleğinizde sıkça kullanıyorsunuz sizden birşey rica edebilirmiyim eğer zahmet olmazsa çıkan eyfell kullesinin bir kısmını makro resim çekerek göstterebilme şansınız var mı. Oluşan dokuyu ve katman kalitesini merak ediyorum çünkü

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 434
  • Beğeniler 58 / 84
  • Ticaret 4, (%100)
cthax tabi elimde şuan aynı malzeme ile baskı aldığım bu fotoğraf var ofis'e geçince bir foto da eiffel'den alırım :)

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
hocam uğraşınız için çok teşekkür ederim. Gördüğüm kadarı ile doku çok kötü de değil çok iyi de değil fakat;anladığım kadarı ile işi kotarabilecek kapasiteye sahip. Yine üstadlar daha iyi bilecektir fakat eyfel kuleniz yaklaşık 50 cm sanırım ve bunun için 5 saat gayet makul* .

*Şöyleki 1988 yılında ilk bilgisayarım ile a5'e çıktığı yaklaşık 7-8 dakikada yazıcıdan bağırta bağırta alıyorduk.

3D yazıcıların da daha emekeme evresini yeni geride bıraktığını düşününce bana makul bir süre gibi geldi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al