Öncellikle herkese hayırlı geceler muhabir olduğum için kolay taşınırlığı için kullandığım laptop'a alternatif olarak geçtiğimiz aylarda Bimeks mağazasından bir tane Acer marka notebook aldım 15 20 gün gibi bir süre sürekli bölgede yaşananlardan dolayı aşırıhaber akışı olduğu için bir türlü notebook'u doğru dürüst açamadım biraz kafa ortam sakinleştikten sonra notebook'u aralıksız olarak 3 4 saat kullandım ve notebook'ta depolama sorunu olduğunu fark notebook kendi kendine boş alanı dolduruyor durumu aldığım mağazaya bildirim geri dönüşüm için aracı firmaya gönderdiler aracı firma sorun olmadığı şeklinde rapor verip notebooku geri iade ettiler bende ısrarla 2 3 kez daha gönderim ama hep aynı cevap sorun yok en son satın aldığım mağaza teknik servise gönderdi ve işletim sisteminde hata olduğunu ve işletim sistemin fabrika ayarlarına getirilip sorunun çözüldüğünü söyleyip ayın 7'sinde notebook'u bana gönderdiler ama sorun çözülmemiş bu sorunu nasıl çözebilirim bimeks ürünü geri almıyor teknik servis sorun çözüldü diyor ama sorun devam ediyor bu kendi kendine depolama sorununu nasıl çözebilirim acaba? C sürücüsü dolduğu için bilgisayarı kullanılmaz hale geliyor sürücü tamamen dolup bilgisayar kapanıyor bilgisayarı 15 gün kullanmadım ama 3 aydır sürekli bimeks- acer ve index bilgisayar gidip geldi bende artık bıktım tüketici haklarına gitmeyi bile düşünmüyorum o kadar can sıktılar :) Sorunu nasıl çözebilirim acaba bir bilgisi olan var mı?